JCB 435S Stage IV i V v1.1.0.0

JCB 435S Stage IV i V v1.1.0.0

JCB 435S Agri Tier4 Final 2018 i Tier5 2019.

Dziennik zmian 1.1.0.0
Przepracowana fizyka dla lepszego podnoszenia z ciężkim ładunkiem
Dodano SimpleIC do drzwi
Dodano opony: BKT Communal

Ładowarka kołowa JCB 435S została stworzona z myślą o maksymalnej wydajności w operacjach rolniczych. Model 435S jest dostarczany tylko z wysokiej jakości komponentami, takimi jak silnik Cummins, przekładnia i osie ZF oraz pompy Rexroth, zapewniające najlepszy stosunek mocy do masy, a także doskonałą trwałość.
Ponadto jest bardzo bezpieczny, łatwy w utrzymaniu, a dzięki trybowi Eco i automatycznemu obwodowi neutralnemu jest najbardziej oszczędny pod względem zużycia paliwa.

Cena: 184.000$
Etap IV: 172 kW/235 KM
Etap V: 185 kW/252 KM
Olej napędowy: 400l
OB: 40l

Autor:
RedCat3D, Pixxeldezign


Czym są do Farming Simulator 22 mody

Witamy w największej społeczności moderskiej Farming Simulator. Nadal nie wiesz, do czego służą mody do Farming Simulator 22? Gra została stworzona, aby wspierać modyfikacje (mody), które może stworzyć każdy fan. Możesz więc użyć modów, aby ulepszyć oryginalną grę. Tak, zgadzamy się, że gra jest już bardzo dobra, jednak możesz czuć, że potrzebujesz więcej kombajnów, traktorów lub innych narzędzi w grze. Co więcej, sama gra oferuje różnego rodzaju mody, które mogą zmienić rozgrywkę, naprawić niektóre denerwujące graczy błędy lub po prostu spróbować uatrakcyjnić grę. Dlatego powinieneś wypróbować FS22 mods. Ponieważ istnieje wiele różnych FS 22 mods, zainstalowanie jednego z nich zmieni nieco grę i stanie się wyjątkowa. Wszystkie LS22 mody są całkowicie darmowe, więc nie musisz się martwić o płatności lub ukryte podatki. Wypróbuj teraz Farming Simulator 22 mods i zostań lepszym farmerem.


Najlepsza FS22 Koparki mods

Dodaj komentarz

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!