Jak zbierać pszenicę i belować słomę w FS22?

Jak zbierać pszenicę i belować słomę w FS22?

Dziś opuszczamy naszą farmę w Felsbrunn i przenosimy się do nowej farmy w Haut-Beyleron. Podróż do nowej farmy zajęła nam dwie godziny i była całkiem niezła. Kiedy dotarliśmy na farmę, odbyliśmy wycieczkę i od razu zabraliśmy się do pracy.

Mamy pole pszenicy, które trzeba zebrać i do tego zadania użyjemy Deutz-Fahr Topliner 4090H. Użyliśmy Massey Ferguson 3670 do przeniesienia przyczepy do hedera na pole. Massey Ferguson 3670 ma manualną skrzynię biegów i trochę czasu zajęło mi nauczenie się, jak ją prowadzić.

Potem przywieźliśmy na pole przyczepę Massey Ferguson 6713 S i Brantnera, abyśmy mogli rozładować pszenicę. Wskoczyliśmy do kombajnu i zaczęliśmy ścinać pszenicę. Plon był w porządku, a pole małe. Po skończonym zbiorze pszenicy włożyliśmy ją do silosu, a następnie umyliśmy i zaparkowaliśmy Deutz-Fahr Topliner 4090H oraz przyczepę do hedera z hederem.

Ostatnim zadaniem było belowanie słomy i zbieranie bel. Do belowania słomy użyliśmy Massey Ferguson 3670 z prasą Massey Ferguson 1840 HD. Kiedy skończyliśmy z belowaniem słomy, wyczyściliśmy i zaparkowaliśmy sprzęt, którego używaliśmy. Następnie nadszedł czas na zbieranie bel HD i użyliśmy Steyr 8150 z przyczepą z platformą.

Steyr 8150 miał również manualną skrzynię biegów, więc trochę czasu zajęło mi nauczenie się prawidłowej zmiany przełożeń. Na przyczepę ręcznie ładowaliśmy małe bele słomy i zajęło nam to trochę czasu. Wyładowaliśmy bele do małej szopy i ładnie je ułożyliśmy. Po wszystkim wyczyściliśmy i zaparkowaliśmy Steyra 8150 i przyczepę, a następnie udaliśmy się do domu, aby się rozpakować.

Autor:
The CamPeR


Czym są do Farming Simulator 22 mody

Witamy w największej społeczności moderskiej Farming Simulator. Nadal nie wiesz, do czego służą mody do Farming Simulator 22? Gra została stworzona, aby wspierać modyfikacje (mody), które może stworzyć każdy fan. Możesz więc użyć modów, aby ulepszyć oryginalną grę. Tak, zgadzamy się, że gra jest już bardzo dobra, jednak możesz czuć, że potrzebujesz więcej kombajnów, traktorów lub innych narzędzi w grze. Co więcej, sama gra oferuje różnego rodzaju mody, które mogą zmienić rozgrywkę, naprawić niektóre denerwujące graczy błędy lub po prostu spróbować uatrakcyjnić grę. Dlatego powinieneś wypróbować FS22 mods. Ponieważ istnieje wiele różnych FS 22 mods, zainstalowanie jednego z nich zmieni nieco grę i stanie się wyjątkowa. Wszystkie LS22 mody są całkowicie darmowe, więc nie musisz się martwić o płatności lub ukryte podatki. Wypróbuj teraz Farming Simulator 22 mods i zostań lepszym farmerem.
Najlepsza Farming Simulator 22 Mody mods

Dodaj komentarz

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!