Jak korzystać z pociągu w Farming Simulator 22

Jak korzystać z pociągu w Farming Simulator 22

W Farming Simulator 22 jest mnóstwo różnych maszyn. W rzeczywistości gra słynie z tego! Ale jest też coś, co jest trochę mniej… związane z rolnictwem. Tak – mówimy o pociągach. Prawidłowo używane mogą być niezwykle pomocne w twojej farmie.

Jak więc korzystać z pociągu w Farming Simulator 22?

Cóż, jak zapewne się domyślasz, głównym powodem korzystania z pociągu w Farming Simulator 22 jest oczywiście przewóz ładunku. Mianowicie między centrum zbierania plonów a silosami. To dobry sposób na przechowywanie wszystkich zebranych plonów w silosach bez dodatkowych kosztów. To świetny mały hack, jak zaoszczędzić trochę pieniędzy.

Podczas korzystania z pociągu w Farming Simulator 22 masz również możliwość zmiany pociągu z pojazdów, ze wszystkimi opcjami dostępnymi w menu gry.

Do wagonów można dodać dowolny plon: istnieje również możliwość łatwego dostarczenia go do punktów skupu lub do innych silosów.

Cóż – to prawie załatwia sprawę. Oto podstawy korzystania z pociągów w Farming Simulator 22 – powodzenia w używaniu ich do rozwijania i ulepszania swoich farm w grze!

Autor:
FS22 mods


Czym są do Farming Simulator 22 mody

Witamy w największej społeczności moderskiej Farming Simulator. Nadal nie wiesz, do czego służą mody do Farming Simulator 22? Gra została stworzona, aby wspierać modyfikacje (mody), które może stworzyć każdy fan. Możesz więc użyć modów, aby ulepszyć oryginalną grę. Tak, zgadzamy się, że gra jest już bardzo dobra, jednak możesz czuć, że potrzebujesz więcej kombajnów, traktorów lub innych narzędzi w grze. Co więcej, sama gra oferuje różnego rodzaju mody, które mogą zmienić rozgrywkę, naprawić niektóre denerwujące graczy błędy lub po prostu spróbować uatrakcyjnić grę. Dlatego powinieneś wypróbować FS22 mods. Ponieważ istnieje wiele różnych FS 22 mods, zainstalowanie jednego z nich zmieni nieco grę i stanie się wyjątkowa. Wszystkie LS22 mody są całkowicie darmowe, więc nie musisz się martwić o płatności lub ukryte podatki. Wypróbuj teraz Farming Simulator 22 mods i zostań lepszym farmerem.
Najlepsza FS22 Pojazdy mods

Dodaj komentarz

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!