Jak działa AI-Worker w FS22?

Jak działa AI-Worker w FS22?

Potrzebujesz pomocnej dłoni na swojej farmie? Jeśli Twoi znajomi nie są obecnie dostępni, aby dołączyć do sesji crossplay w Farming Simulator 22, możesz zatrudnić pracownika.

Ponieważ kilka miesięcy temu pokazaliśmy ci zrzut ekranu, pytałeś o ten złowieszczy ekran „pracownika sztucznej inteligencji”. Rzeczywiście, wstrzymywaliśmy się z informacjami, ponieważ pracowaliśmy nad tą funkcją do ostatniej chwili. Oto mały podgląd, teraz.

Poznaj pół-autonomicznego pracownika!

Jak działa AI-Worker w FS22?

Za pomocą nowego ekranu pracownika AI zarządzasz wszystkimi swoimi pracownikami. To nie jest już tylko kliknięcie przycisku, aby pozwolić mu przejąć zadanie, ale obecnie robisz to sam (choć nadal możesz pozwolić pracownikowi na przejęcie twojej bieżącej akcji, na przykład kultywacji). Teraz jest w tym coś więcej.

Jak to działa?

Na ekranie AI-Worker kliknij dowolny pojazd/maszynę i wybierz „Utwórz zadanie”. Pozwala to na wybranie jednego z poniższych działań, które wykona pracownik. Gdziekolwiek chcesz go wysłać, albo wybierasz konkretną stację rozładunkową, albo stawiasz znacznik na mapie.

  • „Jedź do” – przejedź maszyną/pojazdem w określone miejsce
  • „Praca w terenie” – wykonanie zadania związanego z maszyną w miejscu docelowym
  • "Dostaw" – dostarczaj plony do wybranej stacji rozładunkowej (może być zapętlona)
  • „Load & Delver” ładuje towar na jednej stacji i dostarcza go do następnej (może być zapętlony)

Jeśli wybierzesz „pętlę”, pracownicy będą stale powtarzać zadanie – o ile jest coś do zrobienia. Jeśli w silosie nie będzie już pszenicy do dostarczenia do piekarni, przestanie.

Poprawianie się z biegiem czasu

Jak działa AI-Worker w FS22?

W przyszłości będziemy stale optymalizować pracownika AI, ponieważ złożony system musi uwzględniać nie tylko różne nowe funkcje rozgrywki w Farming Simulator 22, ale także rozległą zmienność naszej gry. Dołożymy wszelkich starań, aby ulepszyć tę funkcję i już czekamy na Twoją opinię.

Autor:
Farming Simulator 22


Czym są do Farming Simulator 22 mody

Witamy w największej społeczności moderskiej Farming Simulator. Nadal nie wiesz, do czego służą mody do Farming Simulator 22? Gra została stworzona, aby wspierać modyfikacje (mody), które może stworzyć każdy fan. Możesz więc użyć modów, aby ulepszyć oryginalną grę. Tak, zgadzamy się, że gra jest już bardzo dobra, jednak możesz czuć, że potrzebujesz więcej kombajnów, traktorów lub innych narzędzi w grze. Co więcej, sama gra oferuje różnego rodzaju mody, które mogą zmienić rozgrywkę, naprawić niektóre denerwujące graczy błędy lub po prostu spróbować uatrakcyjnić grę. Dlatego powinieneś wypróbować FS22 mods. Ponieważ istnieje wiele różnych FS 22 mods, zainstalowanie jednego z nich zmieni nieco grę i stanie się wyjątkowa. Wszystkie LS22 mody są całkowicie darmowe, więc nie musisz się martwić o płatności lub ukryte podatki. Wypróbuj teraz Farming Simulator 22 mods i zostań lepszym farmerem.
Najlepsza Farming Simulator 22 Mody mods

Dodaj komentarz

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!