Jak cykle sezonowe zmieniają wygląd i rozgrywkę w Farming Simulator 22

Jak cykle sezonowe zmieniają wygląd i rozgrywkę w Farming Simulator 22

W Farming Simulator 22 musisz przygotować się na wiosnę, lato, jesień i zimę. Jeśli tego nie zrobisz, twoje cenne plony uschną. To znaczy, jeśli zdecydujesz się grać z włączonymi cyklami sezonowymi, oczywiście.

Dzisiaj pokażemy Wam więcej z nowej funkcji i zapraszamy do obejrzenia naszej prezentacji FarmCon na wypadek, gdybyście ją przegapili. Chcesz dowiedzieć się więcej o FarmCon i najnowszych wiadomościach z naszego wydarzenia społecznościowego? Więcej informacji podamy w naszym podsumowaniu! Oto twórca rozgrywki Jos Kuijpers z GIANTS Software, który przedstawia wprowadzenie sezonowych zmian w grze:

Wizualne zmiany na przestrzeni pór roku

Jak cykle sezonowe zmieniają wygląd i rozgrywkę w Farming Simulator 22

Przyjrzyjmy się najbardziej oczywistej zmianie: wizualizacji. Ponieważ ostatnio pokazaliśmy Wam cztery pory roku w Farming Simulator 22, zaktualizowaliśmy wygląd różnych zasobów w grze. Odcień drzew, traw i krzewów jest teraz bardziej jednorodny.

Zaktualizowaliśmy również ogólną grafikę gry (i wciąż nad nią pracujemy) – więc zauważysz więcej szczegółów tu i tam. Na przykład refleksje nad wodą. Niezależnie od tego, czy patrzysz na estetykę sezonową, czy nie, natura wygląda bardziej naturalnie.

Jak cykle sezonowe zmieniają wygląd i rozgrywkę w Farming Simulator 22

Ponieważ każda pora roku ma swoje własne cechy, atmosfera zmienia się w ciągu roku. Wiosną drzewa zaczynają wypuszczać liście w żywych kolorach. Latem dojrzewają do bujnej zieleni. Spójrz:

Jak cykle sezonowe zmieniają wygląd i rozgrywkę w Farming Simulator 22 Jak cykle sezonowe zmieniają wygląd i rozgrywkę w Farming Simulator 22

Jesienią paleta kolorów się zmienia – atmosfera staje się nieco melancholijna, zanim wszystko zostanie pokryte grubą warstwą śniegu, gdy nadejdzie zima. Tu i tam robi się nawet lodowato. Zalecamy odwiedzenie wodospadu, aby cieszyć się jaskiniowym miejscem samotności, poprzetykanym soplami. Ale nie zepsujemy Ci tego teraz!

Jak cykle sezonowe zmieniają wygląd i rozgrywkę w Farming Simulator 22 Jak cykle sezonowe zmieniają wygląd i rozgrywkę w Farming Simulator 22

Rozgrywka sezonowa: włączona czy wyłączona?

Wprowadzając cykle sezonowe, dodaliśmy nowy poziom rozgrywki do Farming Simulator 22. To nie tylko kwestia wizualna. Chyba że chcesz, żeby tak było. W takim przypadku dezaktywujesz „sezonowy wzrost”, więc sadzisz i zbierasz plony niezależnie od pory roku.

Pory roku w grze podzielone są na miesiące. Rok składa się z dwunastu dni. Oznacza to, że każdy dzień w grze jest odpowiednikiem miesiąca. Korzystając z kontroli skali czasu, to od Ciebie zależy, jak szybko mijają dni. Zasadniczo sezon może trwać od pół godziny gry do długiego weekendu.

Jeśli nadal chcesz zachować sezonowy urok prowadzenia gospodarstwa w środku zimy – śmiało. Jeśli chcesz, możesz wyłączyć śnieg osobno. Jak zwykle nową funkcję można wyłączyć, dzięki czemu masz większą kontrolę nad rozgrywką.

Sezonowa rozgrywka na: Uważaj na kalendarz!

Jak cykle sezonowe zmieniają wygląd i rozgrywkę w Farming Simulator 22

Czy chcesz uzyskać pełne wrażenia, w tym cykle sezonowe mające wpływ na rozgrywkę? W takim razie musisz rzucić okiem na nowy kalendarz upraw! Kalendarz zapewnia ważny przegląd i informuje, kiedy należy sadzić rośliny, a kiedy zbierać plony, jeśli aktywowany jest wzrost sezonowy.

Weźmy na przykład nowe uprawy: winogrona i oliwki należy sadzić od marca do czerwca. Okres zbiorów winogron rozpoczyna się we wrześniu i trwa do końca października. Oliwki trzeba jednak zbierać w październiku. Sorgo, trzecia nowa uprawa w Farming Simulator 22, musi być wysiewana od kwietnia do maja. Będzie gotowa do zbiorów od sierpnia do września.

Trzeba też pamiętać, że popyt na plony, a co za tym idzie ceny sprzedaży, zmieniają się w ciągu roku. Aby uzyskać najlepszą cenę, będziesz musiał przechowywać zebrane plony i sprzedawać je, gdy popyt jest wysoki ze względu na porę roku.

Więcej do zrobienia, więcej do zapamiętania

Jak cykle sezonowe zmieniają wygląd i rozgrywkę w Farming Simulator 22

Jak możesz sobie wyobrazić, śnieg pokrywający twoje pola uprawne wymaga od ciebie więcej działań. Aby pozbyć się śniegu i zachować czystość na drogach i podwórkach, trzeba trochę odśnieżać. Ponadto musisz planować z wyprzedzeniem, jeśli hodowla zwierząt jest częścią twojej działalności rolniczej. Przechowuj wystarczającą ilość jedzenia na zimę!

Jeśli nie lubisz odśnieżać i nie posiadasz zwierząt, możesz pomyśleć o uruchomieniu łańcuchów produkcyjnych. Jeśli masz dostępne surowce, możesz dostarczać je do różnych hal produkcyjnych, aby produkować towary. Możesz nawet zająć się transportem, aby przetransportować wszystkie plony i towary do następnego ogniwa w łańcuchu produkcyjnym. Pamiętaj, że możesz uruchomić wiele łańcuchów produkcyjnych jednocześnie. Jak widać zimą jest jeszcze wiele do zrobienia.

Zamów w przedsprzedaży już teraz, aby otrzymać bonus!

Jak cykle sezonowe zmieniają wygląd i rozgrywkę w Farming Simulator 22

Farming Simulator 22 ukaże się 22 listopada na PC, Mac, PS5, Xbox Series X/S, PS4, Xbox One i Stadia. Zamów już teraz w przedsprzedaży, aby otrzymać pakiet CLAAS XERION SADDLE TRAC za darmo!

 

Autor:
Nie mamy żadnych informacji o autorze tego moda. Jeśli jesteś autorem, skontaktuj się z nami lub zostaw komentarz poniżej, a my dodamy Twoje kredyty.


Czym są do Farming Simulator 22 mody

Witamy w największej społeczności moderskiej Farming Simulator. Nadal nie wiesz, do czego służą mody do Farming Simulator 22? Gra została stworzona, aby wspierać modyfikacje (mody), które może stworzyć każdy fan. Możesz więc użyć modów, aby ulepszyć oryginalną grę. Tak, zgadzamy się, że gra jest już bardzo dobra, jednak możesz czuć, że potrzebujesz więcej kombajnów, traktorów lub innych narzędzi w grze. Co więcej, sama gra oferuje różnego rodzaju mody, które mogą zmienić rozgrywkę, naprawić niektóre denerwujące graczy błędy lub po prostu spróbować uatrakcyjnić grę. Dlatego powinieneś wypróbować FS22 mods. Ponieważ istnieje wiele różnych FS 22 mods, zainstalowanie jednego z nich zmieni nieco grę i stanie się wyjątkowa. Wszystkie LS22 mody są całkowicie darmowe, więc nie musisz się martwić o płatności lub ukryte podatki. Wypróbuj teraz Farming Simulator 22 mods i zostań lepszym farmerem.
Najlepsza FS22 Inne mods

Dodaj komentarz

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!