Implementuj Wear Info Hud v1.0

Implementuj Wear Info Hud v1.0

Mały hud wyświetlający stan, uszkodzenia i stan lakieru aktualnie kontrolowanego pojazdu oraz dołączonych do niego narzędzi/narzędzi. Obsługiwany tryb wieloosobowy.

Celem tego modu jest ułatwienie kontrolowania zużycia i stanu narzędzi bez konieczności przewijania listy posiadanych pojazdów za każdym razem.
Hud pokazuje nazwę, „warunek krótkoterminowy” i „uszkodzenie długoterminowe” bieżącego pojazdu i każdego z dołączonych narzędzi/narzędzi.
– Stan pojazdu jest również wyświetlany w prawym górnym rogu prędkościomierza. W grze waniliowej jest to wyświetlane tylko dla samego pojazdu lub aktualnie wybranego narzędzia, ale nie dla wszystkich jednocześnie. Zużycie jest krótkotrwałe, ponieważ można je w pełni naprawić w warsztacie.
– Uszkodzenie pojazdu nie jest nigdzie wyświetlane i faktycznie wpływa na osiągi pojazdu lub narzędzia poprzez obniżenie jego mocy i/lub prędkości roboczej. Uszkodzenia są teraz jeszcze ważniejsze, ponieważ przecenione pojazdy i narzędzia mają określony poziom uszkodzeń, podczas gdy nowe pojazdy już nie. Zostaniesz ostrzeżony, gdy ta wartość spadnie poniżej określonego procentu.

Pojazdy i narzędzia, których stan jeszcze nie wpływa na osiągi (stan = 100%) są pokazane na biało. Gdy stan osiąga poziom, na którym wpływa na wydajność (stan < 100%), jest wyświetlany na pomarańczowo. Gdy zużycie osiągnie punkt, w którym wydajność jest mocno naruszona (stan < 50%), zostanie to pokazane na czerwono.
Wszystkie trzy kolory i oba poziomy ostrzeżeń można konfigurować w pliku XML ustawień.

Plik XML z ustawieniami zostanie utworzony po pierwszym wczytaniu zapisu z modem. Te ustawienia są globalne we wszystkich sejwach.
Ustawienia, które można zmienić, obejmują: poziom ostrzeżenia, kolor i rozmiar tekstu, pozycję hud i inne…

Domyślne sterowanie:
– lewy ctrl + klawiatura 8 : Przełączanie między trybami wyświetlania (tylko stan, stan i uszkodzenie itp.)
– lewy ctrl + klawiatura 2 : Przeładuj ustawienia z pliku ustawień XML

Notatka:
Niektóre aktualizacje mogą zresetować zapisane ustawienia

Autor:
SvenP


Czym są do Farming Simulator 22 mody

Witamy w największej społeczności moderskiej Farming Simulator. Nadal nie wiesz, do czego służą mody do Farming Simulator 22? Gra została stworzona, aby wspierać modyfikacje (mody), które może stworzyć każdy fan. Możesz więc użyć modów, aby ulepszyć oryginalną grę. Tak, zgadzamy się, że gra jest już bardzo dobra, jednak możesz czuć, że potrzebujesz więcej kombajnów, traktorów lub innych narzędzi w grze. Co więcej, sama gra oferuje różnego rodzaju mody, które mogą zmienić rozgrywkę, naprawić niektóre denerwujące graczy błędy lub po prostu spróbować uatrakcyjnić grę. Dlatego powinieneś wypróbować FS22 mods. Ponieważ istnieje wiele różnych FS 22 mods, zainstalowanie jednego z nich zmieni nieco grę i stanie się wyjątkowa. Wszystkie LS22 mody są całkowicie darmowe, więc nie musisz się martwić o płatności lub ukryte podatki. Wypróbuj teraz Farming Simulator 22 mods i zostań lepszym farmerem.


Najlepsza FS22 Inne mods

Dodaj komentarz

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!