Haut-Beyleron z tablicą rejestracyjną EU/FR v1.0

Haut-Beyleron z tablicą rejestracyjną EU/FR v1.0

To jest standardowy MAP Haut-Beyleron, zmieniłem tablice rejestracyjne na EU/FR.

Nic dodać nic ująć.
Ponieważ nic innego nie zostało zmienione na mapie w porównaniu z oryginałem, możesz dostosować swój zapis gry z oryginalnej mapy i kontynuować grę bez żadnych problemów.

Aby to zrobić, wystarczy, że zapiszesz stan gry (nie zapomnij wcześniej zapisać pliku):
Otwórz CareerSavgame.xml za pomocą edytora
Znajdź wpis „<mapId>MapFR</mapId>”
i zastąp go tym wpisem "<mapId>FS22_Map_Baldar_FR.SampleModMap</mapId>".

W przeciwnym razie rób co chcesz z MAP.
Dzięki Giants za ustawienie numerów tablic rejestracyjnych w grze.

Autor:
Sonstige: Giants für die Karte, den GE. Der Modcommunity und Giants für die Tutorials um die Strandartmaps als ModMaps zu Konvertieren und umzubauen.


Czym są do Farming Simulator 22 mody

Witamy w największej społeczności moderskiej Farming Simulator. Nadal nie wiesz, do czego służą mody do Farming Simulator 22? Gra została stworzona, aby wspierać modyfikacje (mody), które może stworzyć każdy fan. Możesz więc użyć modów, aby ulepszyć oryginalną grę. Tak, zgadzamy się, że gra jest już bardzo dobra, jednak możesz czuć, że potrzebujesz więcej kombajnów, traktorów lub innych narzędzi w grze. Co więcej, sama gra oferuje różnego rodzaju mody, które mogą zmienić rozgrywkę, naprawić niektóre denerwujące graczy błędy lub po prostu spróbować uatrakcyjnić grę. Dlatego powinieneś wypróbować FS22 mods. Ponieważ istnieje wiele różnych FS 22 mods, zainstalowanie jednego z nich zmieni nieco grę i stanie się wyjątkowa. Wszystkie LS22 mody są całkowicie darmowe, więc nie musisz się martwić o płatności lub ukryte podatki. Wypróbuj teraz Farming Simulator 22 mods i zostań lepszym farmerem.


Najlepsza FS22 Mapy mods

Dodaj komentarz

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!