Gry w Elm Creek + mody v1.0

Gry w Elm Creek + mody v1.0

To jest moja gra na Elm Creek, spędziłem dużo czasu na amerykańskim podwórku, pomyślałem, że podzielę miłość. Te mody nie są moje i proszę, abyście obdarzyli autorów tak wielką miłością, na jaką zasługują. Uwzględnione zwierzęta to bydło, świnie i owce. Jestem właścicielem Mill, Bakery i Sugar Mill. Miłej zabawy chłopaki!
Aby użyć modów, po prostu pobierz i usuń wszystko z folderu modów, aby zapisać grę, po prostu zmień numer na końcu, aby pasował do slotu, na którym chcesz go użyć.
Teren kup Dairy po prawej w pobliżu linii drzew nie byłby wygładzony. Jeśli znajdziesz sposób, daj mi znać, żebym mógł go zastosować na mojej farmie, to dobrze haha.

Autor:
TajunTV for the game save. Realismus Modding for the Subsidy Mod 82Studio for the Mutli-Fruit buying station Giants (ingame components used) Diniz Farms (Edits) Kederk Farms (Testing) for the US 8 R Version. Dunno who made the Super Strength Mod this time around. I also Pr-Ordered so i have the Class Pack but that should effect the save file.


Czym są do Farming Simulator 22 mody

Witamy w największej społeczności moderskiej Farming Simulator. Nadal nie wiesz, do czego służą mody do Farming Simulator 22? Gra została stworzona, aby wspierać modyfikacje (mody), które może stworzyć każdy fan. Możesz więc użyć modów, aby ulepszyć oryginalną grę. Tak, zgadzamy się, że gra jest już bardzo dobra, jednak możesz czuć, że potrzebujesz więcej kombajnów, traktorów lub innych narzędzi w grze. Co więcej, sama gra oferuje różnego rodzaju mody, które mogą zmienić rozgrywkę, naprawić niektóre denerwujące graczy błędy lub po prostu spróbować uatrakcyjnić grę. Dlatego powinieneś wypróbować FS22 mods. Ponieważ istnieje wiele różnych FS 22 mods, zainstalowanie jednego z nich zmieni nieco grę i stanie się wyjątkowa. Wszystkie LS22 mody są całkowicie darmowe, więc nie musisz się martwić o płatności lub ukryte podatki. Wypróbuj teraz Farming Simulator 22 mods i zostań lepszym farmerem.


Najlepsza FS22 Mapy mods

Dodaj komentarz

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!