FS22 – samouczki gry dla początkujących

FS22 – samouczki gry dla początkujących

Farming Simulator i jego zakres mechaniki rozgrywki mogą być przytłaczające, gdy zaczynasz jako nowicjusz. Kultywatory, pługi, głębosze – jaka jest różnica? A czy brona mocy nie jest nazwą szwedzkiego zespołu metalowego, czy coś takiego?
Jeśli jesteś absolutnie nowy w grze lub próbowałeś przekonać swoich nierolniczych znajomych do pracy na twojej wirtualnej farmie, możesz się odnieść. Może potrzebujesz pomocy. Dobrze trafiłeś!

Rozpoczęcie serii samouczków dla Farming Simulator

Bez doświadczenia w rolnictwie — czy to prawdziwe, czy symulowane — gracze mogą potrzebować miejsca, w którym można uzyskać szybką pomoc. Dlatego przedstawiamy Farming Simulator Academy.
Od „Jak skonfigurować zapis gry?” i „jak mam nawozić?” do "jak sadzić i zbierać winogrona?" i mod: W sam raz na premierę Farming Simulator 22 na PC, Mac, PS5, Xbox Series X/S, PS4, Xbox One i Stadia, zapewniamy początkującym serię samouczków.

Samouczki wideo i teksty pomocy do nauki gry

Dziś wielu graczy szuka pomocy w postaci filmów instruktażowych. Akademia Farming Simulator poruszy w zasadzie wszystkie istotne tematy, z krótkimi filmami poświęconymi każdemu problemowi, który mogą napotkać nowi gracze. Jak najkrótszy, tak obszerny, jak to konieczne.
Odwiedzając farming-simulator.com, zauważysz również, że Akademia pojawia się na pasku menu. Kliknij „Samouczki”, aby uzyskać przegląd wszystkich aktualnie dostępnych samouczków. Filmy zostaną dodane, gdy tylko będą gotowe – ponieważ obecnie nad nimi pracujemy.

Autor:
Farming Simulator blog


Czym są do Farming Simulator 22 mody

Witamy w największej społeczności moderskiej Farming Simulator. Nadal nie wiesz, do czego służą mody do Farming Simulator 22? Gra została stworzona, aby wspierać modyfikacje (mody), które może stworzyć każdy fan. Możesz więc użyć modów, aby ulepszyć oryginalną grę. Tak, zgadzamy się, że gra jest już bardzo dobra, jednak możesz czuć, że potrzebujesz więcej kombajnów, traktorów lub innych narzędzi w grze. Co więcej, sama gra oferuje różnego rodzaju mody, które mogą zmienić rozgrywkę, naprawić niektóre denerwujące graczy błędy lub po prostu spróbować uatrakcyjnić grę. Dlatego powinieneś wypróbować FS22 mods. Ponieważ istnieje wiele różnych FS 22 mods, zainstalowanie jednego z nich zmieni nieco grę i stanie się wyjątkowa. Wszystkie LS22 mody są całkowicie darmowe, więc nie musisz się martwić o płatności lub ukryte podatki. Wypróbuj teraz Farming Simulator 22 mods i zostań lepszym farmerem.
Najlepsza Farming Simulator 22 Mody mods

Dodaj komentarz

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!