FS22 – Przygotuj się na wiosnę, lato, jesień i zimę

FS22 – Przygotuj się na wiosnę, lato, jesień i zimę

W Farming Simulator 22 musisz przygotować się na wiosnę, lato, jesień i zimę. Obejrzyj Gameplay Developer Jos Kuijpers z GIANTS Software wyjaśnia, jak działają cykle sezonowe i zmiany wizualne w grze. Więcej informacji i zupełnie nowe zrzuty ekranu na naszym blogu!

Farming Simulator 22 zostanie wydany 22 listopada na PC, Mac, PlayStation 5, Xbox Series X|S, PlayStation 4, Xbox One i Google Stadia. Zamów już teraz w przedsprzedaży, aby otrzymać pakiet CLAAS XERION SADDLE TRAC!

Autor:
Farming Simulator 22


Czym są do Farming Simulator 22 mody

Witamy w największej społeczności moderskiej Farming Simulator. Nadal nie wiesz, do czego służą mody do Farming Simulator 22? Gra została stworzona, aby wspierać modyfikacje (mody), które może stworzyć każdy fan. Możesz więc użyć modów, aby ulepszyć oryginalną grę. Tak, zgadzamy się, że gra jest już bardzo dobra, jednak możesz czuć, że potrzebujesz więcej kombajnów, traktorów lub innych narzędzi w grze. Co więcej, sama gra oferuje różnego rodzaju mody, które mogą zmienić rozgrywkę, naprawić niektóre denerwujące graczy błędy lub po prostu spróbować uatrakcyjnić grę. Dlatego powinieneś wypróbować FS22 mods. Ponieważ istnieje wiele różnych FS 22 mods, zainstalowanie jednego z nich zmieni nieco grę i stanie się wyjątkowa. Wszystkie LS22 mody są całkowicie darmowe, więc nie musisz się martwić o płatności lub ukryte podatki. Wypróbuj teraz Farming Simulator 22 mods i zostań lepszym farmerem.
Najlepsza FS22 Inne mods

Dodaj komentarz

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!