Farming Simulator 22: Pierwsze spojrzenie na nowe uprawy

Farming Simulator 22: Pierwsze spojrzenie na nowe uprawy

Farming Simulator 22 wprowadza trzy nowe uprawy: winogrona, oliwki i sorgo. Dzięki nowym łańcuchom produkcyjnym możesz je nawet dalej przetwarzać. Przyjrzyjmy się najpierw nowym uprawom i temu, co możesz z nimi zrobić. Ale czekaj, widziałeś już nasz nowy zwiastun?

Farming Simulator 22 ukaże się 22 listopada na PC, Mac, PlayStation 5, Xbox Series X/S, PlayStation 4, Xbox One i Stadia. Zamów już teraz w przedsprzedaży, aby otrzymać pakiet CLAAS XERION SADDLE TRAC! Na PC dostępna będzie edycja kolekcjonerska.

Rozpocznij swój soczysty biznes – z winogronami!

Farming Simulator 22: Pierwsze spojrzenie na nowe uprawy

Będziesz się dobrze bawić sadząc niezliczone winorośle na zboczach wzgórz i zakrzywionych polach. Tak jak w prawdziwej winnicy z rzędami i rzędami winorośli, pasiasz nimi swoje pola uprawne i sprawiasz, że wygląda naprawdę idyllicznie – tak, jakby Twoja farma była miejscem wakacyjnym. Aby w pełni cieszyć się malowniczym widokiem na własną winnicę, musisz oczywiście zadbać o swoje winogrona. Przy pomocy specjalnego sprzętu owoce należy nawozić, a glebę spulchniać i mulczować.

Jeśli grasz w Farming Simulator 22 z aktywowanym sezonowym wzrostem, musisz również spojrzeć na kalendarz upraw: sadź winogrona między marcem a czerwcem i nie marnuj czasu na zbieranie ich we wrześniu i październiku dzięki nowemu Holandia Braud 9070L. Nie zapomnij też przygotować tego, co zostało na następny sezon w następnym roku!

Oliwki dla większego śródziemnomorskiego uroku

Farming Simulator 22: Pierwsze spojrzenie na nowe uprawy

Jeśli farma pełna winorośli nie jest wystarczająco śródziemnomorska dla Twojego delikatnego smaku, zrób krok dalej i posadź drzewa oliwne na swoich polach. Wyglądając jak gęsty dywan małych drzewek z daleka, jest z pewnością równie piękny z widoku. W razie wątpliwości po prostu idź z obydwoma!

Istnieją pewne różnice, jeśli chodzi o pielęgnację oliwek. Na przykład sezon sadzenia oliwek jest taki sam jak w przypadku winogron, od marca do czerwca. Ale będziesz musiał je zebrać trochę szybciej – sezon zbiorów oliwek jest dopiero we wrześniu. New Holland ponownie zapewni odpowiednią maszynę do zbioru — tym razem jest to New Holland Braud 9090X.

Nowy rodzaj zboża: pożywne sorgo

Farming Simulator 22: Pierwsze spojrzenie na nowe uprawy

Dodaliśmy również nowy rodzaj ziarna z sorgo. Sorgo należy do rodziny słodkich traw i jest jednym z najważniejszych produktów spożywczych na świecie. Jest bardzo pożywny ze względu na zawartość błonnika pokarmowego i jest używany w wielu różnych formach do spożycia przez ludzi. Uprawiana jest głównie na obszarach o suchym klimacie i dlatego stale zyskuje na znaczeniu na świecie.

Łańcuchy produkcyjne z winogronami, oliwkami i sorgo

Farming Simulator 22: Pierwsze spojrzenie na nowe uprawy

Ponieważ w Farming Simulator 22 wprowadzamy łańcuchy produkcyjne, możesz przetwarzać nowe plony po zbiorach. Ale tylko jeśli chcesz!

Co robisz z winogron? Oczywiście dobry i smaczny sok winogronowy (co innego byś zrobił z tym pysznym owocem, który jest przyjemny dla wszystkich grup wiekowych?). Ale suszone winogrona też są smaczne – nie sądzisz? Z oliwek możesz wyprodukować wysokiej jakości oliwę z oliwek. To nie powinno być wielką niespodzianką. Sorgo możesz dostarczyć do młyna zbożowego, aby wyprodukować drobną mąkę.

Jest więcej do powiedzenia, jeśli chodzi o trzy nowe uprawy i łańcuchy produkcyjne. Wkrótce zajmiemy się nimi bardziej szczegółowo i pokażemy, jak sobie z nimi radzić w grze. Jeśli przegapiłeś nasze ogłoszenie o łańcuchach produkcyjnych – sprawdź już teraz!

I jak zwykle bądźcie czujni – szczególnie na FarmCon! Nadajemy na żywo od 21 do 23 lipca i pokazujemy dużo nowego materiału. Jest nadawany na naszym oficjalnym kanale GIANTS Software na Twitchu.

Premiera Farming Simulator 22 na PC, Mac, PlayStation 5, Xbox Series X/S, PlayStation 4, Xbox One i Stadia już 22 listopada. W zależności od regionu okładka przedstawia Case IH AFS Connect Magnum, Fendt 900 Vario, Massey Ferguson MF 8S lub Zetor Crystal.

Autor:
Farming Simulator 22


Czym są do Farming Simulator 22 mody

Witamy w największej społeczności moderskiej Farming Simulator. Nadal nie wiesz, do czego służą mody do Farming Simulator 22? Gra została stworzona, aby wspierać modyfikacje (mody), które może stworzyć każdy fan. Możesz więc użyć modów, aby ulepszyć oryginalną grę. Tak, zgadzamy się, że gra jest już bardzo dobra, jednak możesz czuć, że potrzebujesz więcej kombajnów, traktorów lub innych narzędzi w grze. Co więcej, sama gra oferuje różnego rodzaju mody, które mogą zmienić rozgrywkę, naprawić niektóre denerwujące graczy błędy lub po prostu spróbować uatrakcyjnić grę. Dlatego powinieneś wypróbować FS22 mods. Ponieważ istnieje wiele różnych FS 22 mods, zainstalowanie jednego z nich zmieni nieco grę i stanie się wyjątkowa. Wszystkie LS22 mody są całkowicie darmowe, więc nie musisz się martwić o płatności lub ukryte podatki. Wypróbuj teraz Farming Simulator 22 mods i zostań lepszym farmerem.
Najlepsza FS22 Inne mods

Dodaj komentarz

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!