Farming Simulator 22: Oficjalny zwiastun CGI Reveal

Farming Simulator 22: Oficjalny zwiastun CGI Reveal

Farming Simulator 22 ukaże się jesienią tego roku! Nowe uprawy, nowe mapy, nowe maszyny i nowe marki zostaną wprowadzone wraz z ekscytującym dodatkiem cykli sezonowych. Ponad 400 maszyn i narzędzi ponad 100 autentycznych marek rolniczych, w tym nowe kategorie maszyn, sprawią, że rolnictwo, hodowla zwierząt i leśnictwo będą jeszcze przyjemniejsze niż kiedykolwiek.

Przygotuj się na nowe uprawy, nowe mapy, nowe maszyny, nowe marki i nie tylko. Aha, robi się też śnieg, ponieważ dodajemy cykle sezonowe. I oczywiście wiele innych funkcji, które zostaną wkrótce ogłoszone. Farming Simulator 22 zaoferuje większą głębię dzięki dużej różnorodności nowych dodatków i większej swobody niż kiedykolwiek wcześniej.

Farming Simulator 22 trafi na komputery PC, Mac, PlayStation 5, Xbox Series X/S, PlayStation 4, Xbox One i Google Stadia. Gdy?

 

Autor:
FS22Mods


Czym są do Farming Simulator 22 mody

Witamy w największej społeczności moderskiej Farming Simulator. Nadal nie wiesz, do czego służą mody do Farming Simulator 22? Gra została stworzona, aby wspierać modyfikacje (mody), które może stworzyć każdy fan. Możesz więc użyć modów, aby ulepszyć oryginalną grę. Tak, zgadzamy się, że gra jest już bardzo dobra, jednak możesz czuć, że potrzebujesz więcej kombajnów, traktorów lub innych narzędzi w grze. Co więcej, sama gra oferuje różnego rodzaju mody, które mogą zmienić rozgrywkę, naprawić niektóre denerwujące graczy błędy lub po prostu spróbować uatrakcyjnić grę. Dlatego powinieneś wypróbować FS22 mods. Ponieważ istnieje wiele różnych FS 22 mods, zainstalowanie jednego z nich zmieni nieco grę i stanie się wyjątkowa. Wszystkie LS22 mody są całkowicie darmowe, więc nie musisz się martwić o płatności lub ukryte podatki. Wypróbuj teraz Farming Simulator 22 mods i zostań lepszym farmerem.
Najlepsza FS22 Przyczepy mods

Dodaj komentarz

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!