Farming Simulator 22 Maszyny

Farming Simulator 22 Maszyny

Jesteś prawie na miejscu. Poczekaj jeszcze kilka dni i ciesz się kolejnymi zwiastunami i nowościami, które dla Ciebie przygotowaliśmy, aż do premiery Farming Simulator 22 22 listopada!

Dziś mamy mały samorodek dla wszystkich entuzjastów maszyn, pragnących obsługiwać nowe i ulepszone pojazdy i narzędzia. Zobacz zwiastun garażowy poniżej!

Sprawdź u tych maszyn i narzędzi!

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że nadchodzące dni przed premierą mogą być teraz nieco trudniejsze do zniesienia. Nie martw się, będziesz mógł pobawić się nowymi maszynami, zanim się zorientujesz. Ponad 400 z nich będzie dostępnych w podstawowej wersji gry. Przywracamy Case IH, CLAAS, DEUTZ-FAHR, Fendt, John Deere, Massey Ferguson, New Holland, Valtra i wiele innych renomowanych marek z całego świata.

Bardziej realistyczne niż kiedykolwiek

Maszyny Farming Simulator 22

Jak zawsze dołożyliśmy wszelkich starań i ściśle współpracowaliśmy z odpowiednimi producentami, aby maszyny i narzędzia były jak najbardziej autentyczne – aż do ostatniej śruby w każdej maszynie. Ale to nie wszystko. Zrobiliśmy więcej niż tylko upewniliśmy się, że Twoje ulubione maszyny są poprawnie zaimplementowane.

Jak ogłoszono na FarmCon, nasz niestrudzony dział dźwiękowy znacznie poprawił aspekt dźwiękowy dzięki transformacjom dźwięku w czasie rzeczywistym reagującym na otoczenie, a nawet większej liczbie szczegółów mechanicznych, takich jak ruchome pokrywy, śruby i wiele elementów hydraulicznych, które wytwarzają hałas. Słychać nawet grzechotanie podzespołów wewnątrz kabiny – i tak, wycieraczek też przedniej szyby.

Maszyny Farming Simulator 22 Maszyny Farming Simulator 22 Maszyny Farming Simulator 22 Maszyny Farming Simulator 22 Maszyny Farming Simulator 22 Maszyny Farming Simulator 22

Autor:
FS22 Mods


Czym są do Farming Simulator 22 mody

Witamy w największej społeczności moderskiej Farming Simulator. Nadal nie wiesz, do czego służą mody do Farming Simulator 22? Gra została stworzona, aby wspierać modyfikacje (mody), które może stworzyć każdy fan. Możesz więc użyć modów, aby ulepszyć oryginalną grę. Tak, zgadzamy się, że gra jest już bardzo dobra, jednak możesz czuć, że potrzebujesz więcej kombajnów, traktorów lub innych narzędzi w grze. Co więcej, sama gra oferuje różnego rodzaju mody, które mogą zmienić rozgrywkę, naprawić niektóre denerwujące graczy błędy lub po prostu spróbować uatrakcyjnić grę. Dlatego powinieneś wypróbować FS22 mods. Ponieważ istnieje wiele różnych FS 22 mods, zainstalowanie jednego z nich zmieni nieco grę i stanie się wyjątkowa. Wszystkie LS22 mody są całkowicie darmowe, więc nie musisz się martwić o płatności lub ukryte podatki. Wypróbuj teraz Farming Simulator 22 mods i zostań lepszym farmerem.
Najlepsza FS22 Pojazdy mods

Dodaj komentarz

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!