Elektryczne Case IH Autonomiczne v1.0.0.0

Elektryczne Case IH Autonomiczne v1.0.0.0

Ujawniony światu w 2016 roku autonomiczny Magnum to technologiczna wizytówka, koncepcja pozbawiona przestrzeni pilotażowej, która zapowiada przyszłość robotyzacji rolniczej.
Jest wyposażony w system Fast Couple i może być używany tylko do uprawy gleby (orka, kultywator, siew itp.).

Elektryczny ciągnik Large Autonomous Case, wybór wielkości silnika, zasługa Universe Simu Modding Zmieniłem tylko silnik, trochę smaru, ale elektryczny poszedł do czysta.

Autor:
Universe Simu Modding


Czym są do Farming Simulator 22 mody

Witamy w największej społeczności moderskiej Farming Simulator. Nadal nie wiesz, do czego służą mody do Farming Simulator 22? Gra została stworzona, aby wspierać modyfikacje (mody), które może stworzyć każdy fan. Możesz więc użyć modów, aby ulepszyć oryginalną grę. Tak, zgadzamy się, że gra jest już bardzo dobra, jednak możesz czuć, że potrzebujesz więcej kombajnów, traktorów lub innych narzędzi w grze. Co więcej, sama gra oferuje różnego rodzaju mody, które mogą zmienić rozgrywkę, naprawić niektóre denerwujące graczy błędy lub po prostu spróbować uatrakcyjnić grę. Dlatego powinieneś wypróbować FS22 mods. Ponieważ istnieje wiele różnych FS 22 mods, zainstalowanie jednego z nich zmieni nieco grę i stanie się wyjątkowa. Wszystkie LS22 mody są całkowicie darmowe, więc nie musisz się martwić o płatności lub ukryte podatki. Wypróbuj teraz Farming Simulator 22 mods i zostań lepszym farmerem.


Najlepsza FS22 Ciągniki mods

Dodaj komentarz

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!