Dział Haut Beyleron v0.3.3.1

Dział Haut Beyleron v0.3.3.1

Dziś mam dla Was 4x Dział Mapowy Haut Beyleron, czyli tyle co dzielnica Haut Beyleron.

Wersja 0.3.3.1
Zmiany w aktualizacji 0.3.3.1 Beta (można pominąć wersję 0.3.3.0!)
Dodana brakująca zmienna językowa w dużej produkcji mebli (dostępna od wersji 0.3.3.1)
Naprawiono brakującą kolizję w dużym młynie (dostępne od wersji 0.3.3.1)
Produkcja drewna jest teraz dodana do mapy (dostępna od wersji 0.3.3.1)
Niezbędne zmiany w zapisie gry: nie

Zanim powiem jedno lub drugie do mapy chciałbym pozbyć się pilnej informacji, że to BETA i gdzieniegdzie nie wszystko jest gotowe. Ze względu na wiele próśb, ale mimo to zdecydowałem się opublikować mapę.

W hrabstwie skóry Beyleron jest więcej pól, a także jeden lub drugi Produnktion (nie wszystkie są jeszcze zaimplementowane, powinieneś jeszcze poczekać, zanim postawisz własne). W sumie jest obecnie 99 pól i kilka obszarów, które można kupić i wykorzystać jako łąki lub tereny handlowe. Mapa ma dużą główną farmę w centrum mapy i mniej więcej w rogach każdej innej standardowej farmy, ale raczej tylko w MP są użyteczne. Są tam 4 BGA, aw sklepie ze sprzętem 4x komora fermentacyjna/suszarka do trawy, ale zobaczysz to. Ponieważ istnieje 5 farm, tryby gry nie działają i tak czy inaczej wszystkie budynki farmy są tam. Obecnie istnieje duże pastwisko dla owiec i krów, które zawsze należą do pierwszej farmy (obecnie technicznie nie inaczej, bo na mapie nie są zainstalowane żadne skrypty).

Obecnie znajduje się tu sklep żelazny z fermentorem/suszarnią do trawy, duża cukrownia, duży młyn, duża piekarnia, duża olejarnia, produkcja żywności i fabryka dżemów. Pojawią się kolejne, a niektóre budynki już tam są. W dużych produkcjach zawsze jest też dodatkowy wyzwalacz sprzedaży, a sama produkcja nie ma nic wspólnego… no wiesz, w zakupionej produkcji nie można sprzedać po prostu nic więcej.

Trzy pola po lewej stronie na północy przeznaczyłem na winogrona, a po prawej na oliwki. Z tego powodu istnieją również odpowiednie produkcje opakowań, które oczywiście mogą być również wykorzystywane jako magazyn. Dostarczasz winogrona lub oliwki, a następnie możesz je wozić na paletach podczas produkcji lub po prostu sprzedać.
Produkcje z oryginalnej mapy są nadal dostępne.

Kto nie ma ochoty na aktualizowanie nowej gry, aby zacząć, powinien pobrać mapę tylko wtedy, gdy nie jest już w wersji beta, w przeciwnym razie mam nadzieję, że podoba ci się karta do tej pory i baw się dobrze.
Na mojej Discorcie ustawiłem raport o błędzie. Kto znajdzie to, co może tam zgłosić z przyjemnością i nie narzekać.

Ach tak, kursy autodrive tam też nadchodzą dni, muszę tam jeszcze raz zmienić co.

O tak, kursy Autodrive są tutaj:
http://modsfile.com/4mtekjx7gwid/AutoDrive_config.zip.html

Czego potrzebujesz dla Kate ? W przeciwnym razie nie możesz zrobić drewna

Do transportu cukru i mąki:
http://modsfile.com/out1uwwokgsi/FS22_Gulli_Silotrailer.zip.html

Co polecam?
https://farmingsimulator22mods.com/work-shop-pack-v1-0-fs22/

Autor:
GulliDeckel


Czym są do Farming Simulator 22 mody

Witamy w największej społeczności moderskiej Farming Simulator. Nadal nie wiesz, do czego służą mody do Farming Simulator 22? Gra została stworzona, aby wspierać modyfikacje (mody), które może stworzyć każdy fan. Możesz więc użyć modów, aby ulepszyć oryginalną grę. Tak, zgadzamy się, że gra jest już bardzo dobra, jednak możesz czuć, że potrzebujesz więcej kombajnów, traktorów lub innych narzędzi w grze. Co więcej, sama gra oferuje różnego rodzaju mody, które mogą zmienić rozgrywkę, naprawić niektóre denerwujące graczy błędy lub po prostu spróbować uatrakcyjnić grę. Dlatego powinieneś wypróbować FS22 mods. Ponieważ istnieje wiele różnych FS 22 mods, zainstalowanie jednego z nich zmieni nieco grę i stanie się wyjątkowa. Wszystkie LS22 mody są całkowicie darmowe, więc nie musisz się martwić o płatności lub ukryte podatki. Wypróbuj teraz Farming Simulator 22 mods i zostań lepszym farmerem.


Najlepsza FS22 Mapy mods

Dodaj komentarz

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!