Duży zielony przesuwny elektryczny płot v1.0.0

Duży zielony przesuwny elektryczny płot v1.0.0

Jest to duże zielone przesuwane ogrodzenie elektryczne, które zostało przeniesione z FS19.

W logach jest kilka błędów, więc jeśli jesteś modderem, możesz je naprawiać i rozpowszechniać.
Po prostu szukałem ogrodzenia elektrycznego dla mojej farmy, które mogłoby się rozsunąć i było wystarczająco duże, aby wykonać niektóre z największych prac, które wykonuję na mojej farmie w grze.

Przeniosłem to dla siebie i zajęło to około 30 minut. Kiedy pierwszy raz spróbowałem swoich sił w modowaniu, nie jestem w tym dobry, więc nie myśl, że zdobędziesz arcydzieło!
Można go kupić w menu budowy, a następnie pod płotami.

Dziennik zmian 1.0.0.0
Animowane światło ostrzegawcze

Mam nadzieję, że komuś się to przyda.

 

Autor:
SlyGModding


Czym są do Farming Simulator 22 mody

Witamy w największej społeczności moderskiej Farming Simulator. Nadal nie wiesz, do czego służą mody do Farming Simulator 22? Gra została stworzona, aby wspierać modyfikacje (mody), które może stworzyć każdy fan. Możesz więc użyć modów, aby ulepszyć oryginalną grę. Tak, zgadzamy się, że gra jest już bardzo dobra, jednak możesz czuć, że potrzebujesz więcej kombajnów, traktorów lub innych narzędzi w grze. Co więcej, sama gra oferuje różnego rodzaju mody, które mogą zmienić rozgrywkę, naprawić niektóre denerwujące graczy błędy lub po prostu spróbować uatrakcyjnić grę. Dlatego powinieneś wypróbować FS22 mods. Ponieważ istnieje wiele różnych FS 22 mods, zainstalowanie jednego z nich zmieni nieco grę i stanie się wyjątkowa. Wszystkie LS22 mody są całkowicie darmowe, więc nie musisz się martwić o płatności lub ukryte podatki. Wypróbuj teraz Farming Simulator 22 mods i zostań lepszym farmerem.


Najlepsza FS22 Obiekty mods

Dodaj komentarz

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!