DREWNIANY OTWARTY GARAŻ (BIAŁY, BRĄZOWY, CZERWONY I NIEBIESKI) V2.0

DREWNIANY OTWARTY GARAŻ (BIAŁY, BRĄZOWY, CZERWONY I NIEBIESKI) V2.0

Drewniany otwarty garaż w kolorze białym, czerwonym, niebieskim lub brązowym. Podłoga to standardowy asfalt, ale możesz ją przemalować za pomocą narzędzia do kształtowania krajobrazu. Światła są automatyczne, a na dachu jest śnieg.

V1.1.0.0
Ponownie przesłałem plik zip, ponieważ już go tam nie było (dlaczego nie wiem). Sprawdziłem plik i3d i jest w pliku, w którym mod działa dobrze.

V2.0
Przerobiłem pliki i3d i przetestowałem je, z moim działa dobrze, więc nie tworzę już nowej wersji. Ciesz się grą i twórz lepsze mody, jeśli chcesz.

Robię co mogę i rozumiem.

Autor:
Barbicha


Czym są do Farming Simulator 22 mody

Witamy w największej społeczności moderskiej Farming Simulator. Nadal nie wiesz, do czego służą mody do Farming Simulator 22? Gra została stworzona, aby wspierać modyfikacje (mody), które może stworzyć każdy fan. Możesz więc użyć modów, aby ulepszyć oryginalną grę. Tak, zgadzamy się, że gra jest już bardzo dobra, jednak możesz czuć, że potrzebujesz więcej kombajnów, traktorów lub innych narzędzi w grze. Co więcej, sama gra oferuje różnego rodzaju mody, które mogą zmienić rozgrywkę, naprawić niektóre denerwujące graczy błędy lub po prostu spróbować uatrakcyjnić grę. Dlatego powinieneś wypróbować FS22 mods. Ponieważ istnieje wiele różnych FS 22 mods, zainstalowanie jednego z nich zmieni nieco grę i stanie się wyjątkowa. Wszystkie LS22 mody są całkowicie darmowe, więc nie musisz się martwić o płatności lub ukryte podatki. Wypróbuj teraz Farming Simulator 22 mods i zostań lepszym farmerem.


Najlepsza FS22 Budynki mods

Dodaj komentarz

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!