Dołączanie ręczne v2.0

Dołączanie ręczne v2.0

Ten mod wymusza ręczne dołączanie/odłączanie narzędzi i przyczep.

Dziennik zmian 2.0.0.0:
Wersja FS22

Dołącz/odłącz narzędzia:
Podczas podłączania przyrządu skrypt zmusza go do pozostania w opuszczonym stanie. Istnieją pewne wyjątki dla ładowaczy czołowych, skidsteerów, łopat, ładowarek teleskopowych, kombajnów i urządzeń hakowych. Nadal możesz podłączać i odłączać te narzędzia bez konieczności wychodzenia z pojazdu.
Uwaga: Węże połączeniowe i przystawka odbioru mocy nadal wymagają ręcznego mocowania w przypadku tych narzędzi.*
Aby odczepić, należy najpierw opuścić narzędzie! Upewnij się również, że przystawka odbioru mocy i węże połączeniowe są odłączone przed odłączeniem narzędzia.

Mod uniemożliwia dołączanie i odłączanie od wewnątrz pojazdu (wyjątki są wymienione powyżej). Jak już sugeruje tytuł modyfikacji, nie jest już możliwe szybkie przełączanie między narzędziami… tym razem wyciągnijcie ten pojazd naprawdę!

Podłącz/odłącz przystawkę odbioru mocy:
Naciśnij Z, aby podłączyć/odłączyć przystawkę odbioru mocy.

Pamiętaj, że narzędzie wymaga przystawki, w przeciwnym razie nie można go włączyć!

Podłącz/odłącz węże przyłączeniowe:
Przytrzymaj Z (przez krótki czas) w celu podłączenia/odłączenia węży połączeniowych.

Bez dołączonych węży połączeniowych mogą wystąpić następujące sytuacje:
Nie będziesz w stanie kontrolować hydrauliki (np. części ruchomych, składania, używania znaczników kalenic itp.)
Nie będziesz mógł używać świateł.
Hamulce zostaną zablokowane.

Autor:
Wopster


Czym są do Farming Simulator 22 mody

Witamy w największej społeczności moderskiej Farming Simulator. Nadal nie wiesz, do czego służą mody do Farming Simulator 22? Gra została stworzona, aby wspierać modyfikacje (mody), które może stworzyć każdy fan. Możesz więc użyć modów, aby ulepszyć oryginalną grę. Tak, zgadzamy się, że gra jest już bardzo dobra, jednak możesz czuć, że potrzebujesz więcej kombajnów, traktorów lub innych narzędzi w grze. Co więcej, sama gra oferuje różnego rodzaju mody, które mogą zmienić rozgrywkę, naprawić niektóre denerwujące graczy błędy lub po prostu spróbować uatrakcyjnić grę. Dlatego powinieneś wypróbować FS22 mods. Ponieważ istnieje wiele różnych FS 22 mods, zainstalowanie jednego z nich zmieni nieco grę i stanie się wyjątkowa. Wszystkie LS22 mody są całkowicie darmowe, więc nie musisz się martwić o płatności lub ukryte podatki. Wypróbuj teraz Farming Simulator 22 mods i zostań lepszym farmerem.


Najlepsza FS22 Inne mods

Dodaj komentarz

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!