Dodatek do kontroli pojazdu v1.0.0.0

Dodatek do kontroli pojazdu v1.0.0.0

Wersja deweloperska
Pamiętaj, że używasz wersji programistycznej, która może i będzie zawierać błędy, błędy, pomyłki i niedokończony kod.

Zostałeś ostrzeżony.

Jeśli nadal nie masz nic przeciwko temu, pamiętaj, aby opublikować możliwe problemy, które znajdziesz w wersji programistycznej. Tylko w ten sposób możemy znaleźć źródła błędów i je naprawić.

Bądź jak najbardziej konkretny:

podaj nam numer wersji
używaj tylko niezbędnych pojazdów, a nie 10 innych na raz
jakie pojazdy są zaangażowane, jakie jest zamierzone działanie?
Poczta! Ten! Dziennik! do Gist lub PasteBin
Znane błędy, ostrzeżenia i problemy
Wiele…

Najnowsze funkcje
Kierunek przyciągania został przemianowany na naprowadzanie na pas. Możliwe jest przełączenie na lewy lub prawy pas prowadzenia wstecznego.

Oto skróty klawiszowe naprowadzania na pas ruchu:

LCtrl+W: (de-)aktywuj prowadzenie pasa na najbliższym pasie
LCtrl+LAlt+W: wykrywanie szerokości i przesunięcia dołączonych narzędzi
LAlt+W: Wyłącz naprowadzanie na pas ruchu
LCtrl+A / LCtrl+D: przesunięcie o jeden pas w lewo / prawo
LAlt+A / LAlt+D: przełącz na lewy / prawy pas ruchu wstecznego. Możesz określić liczbę pasów do pominięcia w menu ustawień. Nie ma potrzeby wyłączania naprowadzania na pas na zakręt. Jeśli zmienisz kierunek, pojazd powinien skręcić we właściwym kierunku. Jeśli dezaktywowałeś kierowanie naprowadzaniem, możesz użyć LCtrl+S, aby je ponownie aktywować.
LCtrl+S: Ponowna aktywacja ostatniego pasa prowadzącego
Niektóre ustawienia są wyświetlane tylko w MP
W grach wieloosobowych tylko użytkownik główny (aka administrator) może zmieniać ustawienia globalne za pomocą kombinacji klawiszy LCtrl+LAtr+C.

modUstawienia
Ustawienia globalne są przechowywane w zapisie gry oraz w modSettings/vehicleControlAddon.xml. Serwery Dedi zapisują ustawienia globalne tylko w zapisie gry.

Motywacja
Co prawda mam kierownicę, ale prawie zawsze bawię się klawiaturą. Na krętych drogach raz za razem ląduję w rowie przed nocami lub słupami energetycznymi.

Autor:
Stefan Biedenstein


Czym są do Farming Simulator 22 mody

Witamy w największej społeczności moderskiej Farming Simulator. Nadal nie wiesz, do czego służą mody do Farming Simulator 22? Gra została stworzona, aby wspierać modyfikacje (mody), które może stworzyć każdy fan. Możesz więc użyć modów, aby ulepszyć oryginalną grę. Tak, zgadzamy się, że gra jest już bardzo dobra, jednak możesz czuć, że potrzebujesz więcej kombajnów, traktorów lub innych narzędzi w grze. Co więcej, sama gra oferuje różnego rodzaju mody, które mogą zmienić rozgrywkę, naprawić niektóre denerwujące graczy błędy lub po prostu spróbować uatrakcyjnić grę. Dlatego powinieneś wypróbować FS22 mods. Ponieważ istnieje wiele różnych FS 22 mods, zainstalowanie jednego z nich zmieni nieco grę i stanie się wyjątkowa. Wszystkie LS22 mody są całkowicie darmowe, więc nie musisz się martwić o płatności lub ukryte podatki. Wypróbuj teraz Farming Simulator 22 mods i zostań lepszym farmerem.


Najlepsza FS22 Ciągniki mods

Dodaj komentarz

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!