Destylarnia v1.0.0.0

Destylarnia v1.0.0.0

Ten mod zawiera destylarnię alkoholu. Może produkować brandy, zboża, rum i wódkę z różnych owoców.
Do produkcji potrzebna jest również woda, puste płytki i kartony. Produkty odpadowe to kompost, pasza dla świń i melasa.

Koszty budowy: 225000 €

Melasa i kompost można sprzedawać bezpośrednio lub za pomocą odpowiedniego pojazdu transportowego w hurtowni. Alkohol można sprzedać w sklepie monopolowym.

Wymagane modyfikacje:
Tartak : FS22_SawmillWithBarkmulch.zip
Produkcja pustych palet i beczek: FS22_PalettAndBarrelProduction.zip
Produkcja papieru i tektury : FS22_PaperAndCardboardProduction.zip
Sklep monopolowy : FS22_LiquorStore.zip

Polecane mody:
Sprzedaż hurtowa : FS22_Wholesale.zip

Autor:
ZoddelZockt


Czym są do Farming Simulator 22 mody

Witamy w największej społeczności moderskiej Farming Simulator. Nadal nie wiesz, do czego służą mody do Farming Simulator 22? Gra została stworzona, aby wspierać modyfikacje (mody), które może stworzyć każdy fan. Możesz więc użyć modów, aby ulepszyć oryginalną grę. Tak, zgadzamy się, że gra jest już bardzo dobra, jednak możesz czuć, że potrzebujesz więcej kombajnów, traktorów lub innych narzędzi w grze. Co więcej, sama gra oferuje różnego rodzaju mody, które mogą zmienić rozgrywkę, naprawić niektóre denerwujące graczy błędy lub po prostu spróbować uatrakcyjnić grę. Dlatego powinieneś wypróbować FS22 mods. Ponieważ istnieje wiele różnych FS 22 mods, zainstalowanie jednego z nich zmieni nieco grę i stanie się wyjątkowa. Wszystkie LS22 mody są całkowicie darmowe, więc nie musisz się martwić o płatności lub ukryte podatki. Wypróbuj teraz Farming Simulator 22 mods i zostań lepszym farmerem.


Najlepsza FS22 Obiekty mods

Dodaj komentarz

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!