Demco Posi Flow 1.0.0.0

Demco Posi Flow 1.0.0.0

Pierwsze wydanie moda dla fs22. Wózek na ziarno Demco Posi Flow jest teraz gotowy do działania w 22, w pełni funkcjonalny i z wieloma dostępnymi opcjami:

Wózek jest dokładnie taki sam, jak w 19, z kilkoma drobnymi poprawkami, aby poprawić rozgrywkę. WCIĄŻ SĄ BŁĘDY W DZIENNIKACH. Częstym problemem związanym z przekonwertowanymi modami są stare błędy kształtu i3d, a pliki xml koła nie ładują się, mimo że się ładują i działają poprawnie. Zostanie to rozwiązane, gdy otrzymamy Giants Editor 9, który obecnie nie jest dostępny publicznie. Gdy będzie dostępny, wszystkie końcowe błędy zostaną usunięte.

Wielkość pojemności: 550, 650, 750 (buszel)
Kolor: czerwony, zielony, niebieski
Opony: zwykłe, diamentowe, podwójne

 

Autor:
Model: Tired Iron Modding Decals, UDIM, Ingaming: Ross W. Diamond tread tire is off of the Ford TW Series Pack by Whiskey Sierra Modding. Jack model is off of the J&M 875 Grain Cart.


Czym są do Farming Simulator 22 mody

Witamy w największej społeczności moderskiej Farming Simulator. Nadal nie wiesz, do czego służą mody do Farming Simulator 22? Gra została stworzona, aby wspierać modyfikacje (mody), które może stworzyć każdy fan. Możesz więc użyć modów, aby ulepszyć oryginalną grę. Tak, zgadzamy się, że gra jest już bardzo dobra, jednak możesz czuć, że potrzebujesz więcej kombajnów, traktorów lub innych narzędzi w grze. Co więcej, sama gra oferuje różnego rodzaju mody, które mogą zmienić rozgrywkę, naprawić niektóre denerwujące graczy błędy lub po prostu spróbować uatrakcyjnić grę. Dlatego powinieneś wypróbować FS22 mods. Ponieważ istnieje wiele różnych FS 22 mods, zainstalowanie jednego z nich zmieni nieco grę i stanie się wyjątkowa. Wszystkie LS22 mody są całkowicie darmowe, więc nie musisz się martwić o płatności lub ukryte podatki. Wypróbuj teraz Farming Simulator 22 mods i zostań lepszym farmerem.


Najlepsza FS22 Dodatki mods

Dodaj komentarz

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!