CM EFG S50 v1.0

CM EFG S50 v1.0

Clever Motors 10 USD Wynajem wózka widłowego CM EFG S50. Gdy musisz załadować ciężkie przedmioty i nie masz ochoty zabierać ciągnika do sklepu. Wynajmij nasz elektryczny wózek widłowy Clever Motors za jedyne 10 USD.

Zasady Wynajmu:
Prosimy o pozostawienie wózka widłowego w sklepie. (Nie mogę się do tego przyczepić!) Zakaz palenia, nie zostawiaj włączony. Nie stal!
Zmieniono niektóre grafiki i dodano selektor kolorów dla kół.

Autor:
Giants, Krow


Czym są do Farming Simulator 22 mody

Witamy w największej społeczności moderskiej Farming Simulator. Nadal nie wiesz, do czego służą mody do Farming Simulator 22? Gra została stworzona, aby wspierać modyfikacje (mody), które może stworzyć każdy fan. Możesz więc użyć modów, aby ulepszyć oryginalną grę. Tak, zgadzamy się, że gra jest już bardzo dobra, jednak możesz czuć, że potrzebujesz więcej kombajnów, traktorów lub innych narzędzi w grze. Co więcej, sama gra oferuje różnego rodzaju mody, które mogą zmienić rozgrywkę, naprawić niektóre denerwujące graczy błędy lub po prostu spróbować uatrakcyjnić grę. Dlatego powinieneś wypróbować FS22 mods. Ponieważ istnieje wiele różnych FS 22 mods, zainstalowanie jednego z nich zmieni nieco grę i stanie się wyjątkowa. Wszystkie LS22 mody są całkowicie darmowe, więc nie musisz się martwić o płatności lub ukryte podatki. Wypróbuj teraz Farming Simulator 22 mods i zostań lepszym farmerem.


Najlepsza FS22 Koparki mods

Dodaj komentarz

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!