Clarkson US 4x v2.0.0.0

Clarkson US 4x v2.0.0.0

Witamy w Clarkson!

Dziennik zmian 2.0.0.0:
– Sieć ulic została całkowicie przebudowana
– Nowa tekstura sieci drogowej
– Dodano nowy ruch
– Dostępne nowe działki
– Nowy PDA
– Dodano nowe pola
– Zainstalowano nowe plantacje
– Poprawiono teren
– Dostosowane szczegóły i zwiększona dokładność
– Dodano dekoracje
– Dodano teren do zbudowania na dużym polu 1
– Upiększono granice pól
– Zainstalowano nowe drogi gruntowe
– Dodano nowe obiekty
– Usunięto pływające obiekty

Główny nacisk mapy kładzie się na duże i szerokie pola, aby zmusić duże maszyny do ich granic, zwłaszcza w trybie wieloosobowym.
Aby uszczęśliwić każdego gracza, mapę ozdobiono również mniejszymi i średnimi polami. Mapa ma 17 pól i 9 dużych obszarów leśnych. Jest też sześć stawów. Pomiędzy żywymi i zróżnicowanymi obszarami leśnymi a gruntami ornymi nie powinno zabraknąć uprawy wina i oliwek w symulatorze rolniczym 2022. Do zbioru oliwek lub winogron stworzono 20 plantacji, które można kupić. Ponadto założono cztery plantacje topoli.
Z mapą zintegrowano również dużą część łańcuchów produkcyjnych. Jeśli to nie wystarczy, jest wystarczająco dużo miejsca, aby samemu postawić budynki. Pomimo rozmiaru, dużą uwagę zwrócono na szczegóły i dokładność, aby zapewnić jak najlepsze wrażenia z gry. Mapa jest przystosowana do gry wieloosobowej i zostały zainstalowane przedmioty kolekcjonerskie.

Autor:
MN99/MN97/MartinN\\\"


Czym są do Farming Simulator 22 mody

Witamy w największej społeczności moderskiej Farming Simulator. Nadal nie wiesz, do czego służą mody do Farming Simulator 22? Gra została stworzona, aby wspierać modyfikacje (mody), które może stworzyć każdy fan. Możesz więc użyć modów, aby ulepszyć oryginalną grę. Tak, zgadzamy się, że gra jest już bardzo dobra, jednak możesz czuć, że potrzebujesz więcej kombajnów, traktorów lub innych narzędzi w grze. Co więcej, sama gra oferuje różnego rodzaju mody, które mogą zmienić rozgrywkę, naprawić niektóre denerwujące graczy błędy lub po prostu spróbować uatrakcyjnić grę. Dlatego powinieneś wypróbować FS22 mods. Ponieważ istnieje wiele różnych FS 22 mods, zainstalowanie jednego z nich zmieni nieco grę i stanie się wyjątkowa. Wszystkie LS22 mody są całkowicie darmowe, więc nie musisz się martwić o płatności lub ukryte podatki. Wypróbuj teraz Farming Simulator 22 mods i zostań lepszym farmerem.


Najlepsza FS22 Mapy mods

Dodaj komentarz

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!