Automatyczne ładowanie palet Strautmann SEK 802 v0.3

Automatyczne ładowanie palet Strautmann SEK 802 v0.3

Model Giants z automatycznym ładowaniem palet.

Wersja 0.3.0.0
– Wybór palet umożliwia teraz wybór między pojemnikami na płyny (3) a paletami europejskimi (8)
– Napraw błąd w Dedi w Binding

Autoloader ładuje wszystkie standardowe palety z gry głównej i ładuje 6 palet w pierwszej warstwie.
Następnie układa się na wysokość do maksymalnie 2m. W zależności od wysokości palety w ten sposób zmieści się na niej różna ilość palet.

Jest to pierwsza wersja, za pomocą której rozwijam autoloader, który można zainstalować jako uzupełnienie modderów w ich zwiastunie.
Będzie to wtedy łatwiejsze niż znane automatyczne ładowanie z LS19. Tym samym nie każdy Ladeepunkt musi być ustalany indywidualnie,
ale tylko wyzwalacz ładowania, wyzwalacz obszaru ładowania i w zależności od tego, czy Giants otrzyma naprawione, prawdopodobnie nadal punkty narożne obszaru ładowania.
Ponieważ palety w silniku Giants aktualnie określają niewłaściwe rozmiary i nie można odczytać punktów obszaru załadunku, to jeszcze trochę potrwa, zanim będzie gotowy.
Do celów testowych mam to tutaj razem z SEK of GIANTS już pod warunkiem, ponieważ wielu już pytało mnie, kiedy w końcu otrzymali pierwszą automatyczną ładowarkę do palet.

Operacja:
Jedź obok palet, a następnie R palety jedna po drugiej.
Palety są wtedy jakby ładowane ręcznie na obszar załadunku.
Zapinaj paskami przed dalszą jazdą, w przeciwnym razie zsuwa się.

Czego jeszcze brakuje:
– Wybierz rozmiar palety do załadowania
– Ładowanie palet na zdefiniowanym obszarze załadunku ze zdefiniowanymi wzorcami załadunku na rozmiar palety
– Rozładunek palet (na ogół w prawo lub w lewo, najpierw bez dokładnej pozycji, później również z)

Gdy mod jest taki, że wszystko, co niezbędne, można zdefiniować, a tego, czego jeszcze brakuje, zostanie doposażony w aktualizacje automatu ładowania dla wszystkich korzystających z niego przyczep,
mod zostanie opublikowany w ModHub, a ten będzie wtedy również używał i wymagał pojedynczego modu.

Link jest dozwolony tylko z oryginalnym linkiem tutaj z Modhoster.
Zmiana i ponowna publikacja, nawet częściowo, jest zabroniona i będzie ostrzegana.

Autor:
Modell: Giants SEK 802


Czym są do Farming Simulator 22 mody

Witamy w największej społeczności moderskiej Farming Simulator. Nadal nie wiesz, do czego służą mody do Farming Simulator 22? Gra została stworzona, aby wspierać modyfikacje (mody), które może stworzyć każdy fan. Możesz więc użyć modów, aby ulepszyć oryginalną grę. Tak, zgadzamy się, że gra jest już bardzo dobra, jednak możesz czuć, że potrzebujesz więcej kombajnów, traktorów lub innych narzędzi w grze. Co więcej, sama gra oferuje różnego rodzaju mody, które mogą zmienić rozgrywkę, naprawić niektóre denerwujące graczy błędy lub po prostu spróbować uatrakcyjnić grę. Dlatego powinieneś wypróbować FS22 mods. Ponieważ istnieje wiele różnych FS 22 mods, zainstalowanie jednego z nich zmieni nieco grę i stanie się wyjątkowa. Wszystkie LS22 mody są całkowicie darmowe, więc nie musisz się martwić o płatności lub ukryte podatki. Wypróbuj teraz Farming Simulator 22 mods i zostań lepszym farmerem.


Najlepsza FS22 Przyczepy mods

Dodaj komentarz

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!