2020 Ford Super-Duty Limited v1.0.0.0

2020 Ford Super-Duty Limited v1.0.0.0

Naprawiłem problem z teksturą na ramie.
Nie wiem, kto jest właścicielem tego modu, zasługi dla nich.

„Seria Ford Super Duty 2020 reprezentuje szczyt możliwości i technologii pickupów firmy.
Od F-250 do F-350 i aż do F-450, te ciężkie olbrzymy są zbudowane do holowania dużych ładunków, a nawet pełnią funkcję transportu rodzinnego.
Najbardziej podstawowe wersje są idealne dla rzemieślników, a najbardziej wymyślne wykończenia są odpowiednie dla biznesmenów.
Nie brakuje mocy i momentu obrotowego w żadnym z trzech dostępnych silników V-8, które wyróżnia najmocniejszy diesel na rynku.
Niezależnie od konfiguracji, pickupy Super Duty 2020 udowadniają potencjał nowoczesnych samochodów ciężarowych o dużej ładowności." – Car & Driver

Proszę cieszyć się tą wersją Forda Superduty. Moim zdaniem limitowane wersje F350 i F450 są najlepszym dziełem Forda. Naprawdę podoba mi się wygląd tych ciężarówek.
Jeśli kiedykolwiek stanąłeś obok jednego lub miałeś okazję pojechać na jazdę próbną, będziesz wiedział, jak masywne i wygodne są te przetworniki.

Zbiornik do przeładunku paliwa naprawiony. Transfer pojazdu do pojazdu działa teraz poprawnie (jedynym problemem jest teraz to, że wyzwalacze napełniania powodują zatrzymanie ruchu lotniczego, gdy zbliżą się do strony kierowcy ciężarówki)
Naprawiono mapę wnętrza Specular (nieprawidłowa struktura pliku dxt)
Dodano wibracje tłumika i poprawiono czas wydechu (dzięki CSM Modding)
Dodano obsługę nasadek typu „gęsia szyja” przekonwertowanych z FS19

Autor:
JD Mapping


Czym są do Farming Simulator 22 mody

Witamy w największej społeczności moderskiej Farming Simulator. Nadal nie wiesz, do czego służą mody do Farming Simulator 22? Gra została stworzona, aby wspierać modyfikacje (mody), które może stworzyć każdy fan. Możesz więc użyć modów, aby ulepszyć oryginalną grę. Tak, zgadzamy się, że gra jest już bardzo dobra, jednak możesz czuć, że potrzebujesz więcej kombajnów, traktorów lub innych narzędzi w grze. Co więcej, sama gra oferuje różnego rodzaju mody, które mogą zmienić rozgrywkę, naprawić niektóre denerwujące graczy błędy lub po prostu spróbować uatrakcyjnić grę. Dlatego powinieneś wypróbować FS22 mods. Ponieważ istnieje wiele różnych FS 22 mods, zainstalowanie jednego z nich zmieni nieco grę i stanie się wyjątkowa. Wszystkie LS22 mody są całkowicie darmowe, więc nie musisz się martwić o płatności lub ukryte podatki. Wypróbuj teraz Farming Simulator 22 mods i zostań lepszym farmerem.


Najlepsza FS22 Samochody mods

Dodaj komentarz

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!