1997 Ford Obs v1.0

1997 Ford Obs v1.0

Uwolnienie! FS22
Mam nadzieję, że wam się spodoba!!
Nowe dźwięki silnika
Przenoszenie
Róg pociągu
Tablice rejestracyjne
Stare kredyty nadal stoją

Notatka
Ma jeden błąd, nie mogę naprawić, cały skrypt jest poprawny i działa tak, jak powinien, ale nadal czyta, że nie odczytał wheel.xml, więc zignoruj go, nie znalazłem żadnych problemów z łamaniem gry z błędem, tylko odczytuje raz, a potem nigdy nie wraca.

Autor:
Credit to all modders of parts used or help Adrian SirLoco Josh Cantlin Josh Knapp Expendables Modding Derek Champlin Daniel Tripel Iconic/Exley


Czym są do Farming Simulator 22 mody

Witamy w największej społeczności moderskiej Farming Simulator. Nadal nie wiesz, do czego służą mody do Farming Simulator 22? Gra została stworzona, aby wspierać modyfikacje (mody), które może stworzyć każdy fan. Możesz więc użyć modów, aby ulepszyć oryginalną grę. Tak, zgadzamy się, że gra jest już bardzo dobra, jednak możesz czuć, że potrzebujesz więcej kombajnów, traktorów lub innych narzędzi w grze. Co więcej, sama gra oferuje różnego rodzaju mody, które mogą zmienić rozgrywkę, naprawić niektóre denerwujące graczy błędy lub po prostu spróbować uatrakcyjnić grę. Dlatego powinieneś wypróbować FS22 mods. Ponieważ istnieje wiele różnych FS 22 mods, zainstalowanie jednego z nich zmieni nieco grę i stanie się wyjątkowa. Wszystkie LS22 mody są całkowicie darmowe, więc nie musisz się martwić o płatności lub ukryte podatki. Wypróbuj teraz Farming Simulator 22 mods i zostań lepszym farmerem.


Najlepsza FS22 Samochody mods

Dodaj komentarz

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!