1957 Ford Ranchero v1.0

1957 Ford Ranchero v1.0

1957 Ford Ranchero – Oficjalna OK konwersja używanych modów

Przywieziony prosto z garażu w OK Used Mods, oto moja konwersja Ford Ranchero z 1957 roku. Wszystko jest takie samo jak w FS19 z niewielką aktualizacją FS22. Mam nadzieję, że Ci się podoba!

Aktualizacje/Konwersja i uwagi:
Konwersja z FS19 na FS22, Clean log, manualna skrzynia biegów, animacja odtwarzacza (Trzy na drzewie manualna skrzynia biegów), dodatkowa opcja silnika

Kategoria: samochody
Cena: $18500
Zabawa: bezcenna

Jeszcze raz dziękuję za wsparcie, wszystko w porządku w mojej książce!

Autor:
OKUSEDMODS


Czym są do Farming Simulator 22 mody

Witamy w największej społeczności moderskiej Farming Simulator. Nadal nie wiesz, do czego służą mody do Farming Simulator 22? Gra została stworzona, aby wspierać modyfikacje (mody), które może stworzyć każdy fan. Możesz więc użyć modów, aby ulepszyć oryginalną grę. Tak, zgadzamy się, że gra jest już bardzo dobra, jednak możesz czuć, że potrzebujesz więcej kombajnów, traktorów lub innych narzędzi w grze. Co więcej, sama gra oferuje różnego rodzaju mody, które mogą zmienić rozgrywkę, naprawić niektóre denerwujące graczy błędy lub po prostu spróbować uatrakcyjnić grę. Dlatego powinieneś wypróbować FS22 mods. Ponieważ istnieje wiele różnych FS 22 mods, zainstalowanie jednego z nich zmieni nieco grę i stanie się wyjątkowa. Wszystkie LS22 mody są całkowicie darmowe, więc nie musisz się martwić o płatności lub ukryte podatki. Wypróbuj teraz Farming Simulator 22 mods i zostań lepszym farmerem.


Najlepsza FS22 Samochody mods

Dodaj komentarz

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!