1935 Ford Truck Podwójnie v1.0

1935 Ford Truck Podwójnie v1.0

1935 Ford Truck Dually – Oficjalna OK konwersja używanych modów

Typ: Samochody
Zabawa: bezcenna
Cena: $12500

Aktualizacje/Konwersja i uwagi:
Konwersja z FS19 na FS22, czysty dziennik, manualna skrzynia biegów, animacja zmiany biegów odtwarzacza, dodatkowa opcja silnika

Sprowadzony prosto z garażu w OK Used Mods, oto moja konwersja Ford Dually Truck z 1935 roku. Pojazd posiada wiele opcji silnika. Ciężarówka jest wyposażona w funkcjonalne światła, klapę tylną, zaczepy, zaczep, opcjonalną kolorową kabinę i koła. Masz również możliwość zamówienia grzejnika malowanego lub chromowanego. Nie był to najbardziej szczegółowy model, ale myślę, że ludziom się spodoba. Oprócz klaksonu, wspaniałe dźwięki pochodzą z Sheriff Roberts 1949 Mercury. Prędkościomierz pożyczony od Bena Dodge Truck i zredagowany.

Wyczyść dziennik

 

Autor:
OK USED MODSCzym są do Farming Simulator 22 mody

Witamy w największej społeczności moderskiej Farming Simulator. Nadal nie wiesz, do czego służą mody do Farming Simulator 22? Gra została stworzona, aby wspierać modyfikacje (mody), które może stworzyć każdy fan. Możesz więc użyć modów, aby ulepszyć oryginalną grę. Tak, zgadzamy się, że gra jest już bardzo dobra, jednak możesz czuć, że potrzebujesz więcej kombajnów, traktorów lub innych narzędzi w grze. Co więcej, sama gra oferuje różnego rodzaju mody, które mogą zmienić rozgrywkę, naprawić niektóre denerwujące graczy błędy lub po prostu spróbować uatrakcyjnić grę. Dlatego powinieneś wypróbować FS22 mods. Ponieważ istnieje wiele różnych FS 22 mods, zainstalowanie jednego z nich zmieni nieco grę i stanie się wyjątkowa. Wszystkie LS22 mody są całkowicie darmowe, więc nie musisz się martwić o płatności lub ukryte podatki. Wypróbuj teraz Farming Simulator 22 mods i zostań lepszym farmerem.


Najlepsza FS22 Samochody mods

Dodaj komentarz

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!