Produkcje miejskie V1.0.0.0








Produkcje miejskie V1.0.0.0
– 44 nowe przepisy w 8 nowych budynkach
– Budynki mogą być wykorzystywane jako fabryki produkcyjne lub jako ogólny punkt sprzedaży
– Budynki produkcyjne sprzedają się na godziny.
– 7 nowych owoców i warzyw wyprodukowanych w szklarni i sadzie.
– Można używać z modem Supermarket Productions, samodzielnie lub z innymi modami. (Dodano 19 typów wypełnień)
Fabryki
Aby korzystać z wersji fabrycznych, pamiętaj o uruchomieniu łańcucha produkcyjnego. Fabryki nie produkują palet, a sprzedają je na godziny, jak w BGA. Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z łańcuchami produkcyjnymi, zacznij od baru z sokami.
Azjatyckie jedzenie na wynos
Kategoria sklepu z możliwością umieszczenia – możliwość umieszczenia > produkcja > fabryki
Koszt = 25 000 USD – Koszty utrzymania = 100 USD – Cykle na godzinę = 2 – koszt na godzinę = 2,5 USD
Pojemność – 3000L do 55000L
Składniki: marchew, papryczka chili, jajko, czosnek, mąka pszenna, kapusta pekińska, olej roślinny, groszek, ryż, olej ryżowy, mąka ryżowa, ryż długoziarnisty, soja i szczypiorek
Wyjście – Pikantne kluski, sajgonki, pierożki z tofu, specjalny smażony ryż i smażony ryż z jajkiem
Kawiarnia
Kategoria sklepu z możliwością umieszczenia – możliwość umieszczenia > produkcja > fabryki
Koszt = 25 000 USD – Koszty utrzymania = 100 USD – Cykle na godzinę = 2 – koszt na godzinę = 2,5 USD
Pojemność – 9000L do 52000L
Składniki: chleb, masło, marchewka, ser, serek śmietankowy, jajko, mąka, mąka pełnoziarnista, mąka owsiana, sałata, ekstrakt słodowy jęczmienny, ostrygi, ziemniaki, cukier i ogórek
Wyjście – Kanapka z serem i ogórkiem, Ciasto marchewkowe, Pieczony ziemniak z serem i sałatką, Wegetariańskie śniadanie przez cały dzień, Bułeczki z serkiem śmietankowym i Bajgiel z serkiem śmietankowym
Bar szybkiej obsługi
Kategoria sklepu z możliwością umieszczenia – możliwość umieszczenia > produkcja > fabryki
Koszt = 25 000 USD – Koszty utrzymania = 100 USD – Cykle na godzinę = 2 – koszt na godzinę = 2,5 USD
Pojemność – 3000L do 47000L
Składniki: chleb, olej rzepakowy, marchew, śmietana, jajko, mąka, ser kozi, mąka pszenna, fasolka szparagowa, sałata, kukurydza, oliwa z oliwek, ostrygi, groszek, ziemniaki, soja, olej słonecznikowy, cebula, czerwona papryka i pomidor
Wyjście – burger sojowy i frytki, corn dog, tacos z grzybami, burger wegetariański, nuggetsy z halloumi i krążki cebulowe
Lodziarnia
Kategoria sklepu z możliwością umieszczenia – możliwość umieszczenia > produkcja > fabryki
Koszt = 25 000 USD – Koszty utrzymania = 100 USD – Cykle na godzinę = 2 – koszt na godzinę = 2,5 USD
Pojemność – 3000L do 101000L
Składniki: mleko, woda, cukier, truskawki, cytryna, czekolada, mąka pszenna, rodzynki, miód, masło i czekolada
Wyjście – lody truskawkowe, sorbet cytrynowy, lody czekoladowe, lody o smaku ciasta ciasteczkowego, lody rodzynkowe i lody o smaku plastra miodu
Bar z sokami
Kategoria sklepu z możliwością umieszczenia – możliwość umieszczenia > produkcja > fabryki
Koszt = 25 000 USD – Koszty utrzymania = 100 USD – Cykle na godzinę = 2 – koszt na godzinę = 2,5 USD
Pojemność – 21000L do 75000L
Składniki: woda, pomarańcza, jabłko, winogrona, cukier, marchew, cytryna, buraki i pasternak
Wyjście – sok pomarańczowy, sok jabłkowy, sok truskawkowo-winogronowy, lemoniada i sok korzenny
Pizzeria
Kategoria sklepu z możliwością umieszczenia – możliwość umieszczenia > produkcja > fabryki
Koszt = 25 000 USD – Koszty utrzymania = 100 USD – Cykle na godzinę = 2 – koszt na godzinę = 2,5 USD
Pojemność – 2000L do 38000L
Składniki: chleb, mozzarella di bufala, masło, ser, chili, majonez, śmietana, jajko, mąka, czosnek, ser kozi, mleko w butelkach, oliwa z oliwek, czerwona papryka, szczypiorek i pomidor
Wyjście – pizza serowa, pizza pikantna, pizza z serem kozim i papryką, chleb czosnkowy, paluszki mozzarelli i dip śmietanowo-szczypiorkowy
Restauracja
Kategoria sklepu z możliwością umieszczenia – możliwość umieszczenia > produkcja > fabryki
Koszt = 25 000 USD – Koszty utrzymania = 100 USD – Cykle na godzinę = 2 – koszt na godzinę = 2,5 USD
Pojemność – 3000L do 64000L
Składniki: chleb, masło, marchewka, ser, świeży makaron, śmietana, enoki, czosnek, sałata, mleko w butelkach, ostrygi, ziemniaki, ryż długoziarnisty, szpinak, ogórek, cebula, czerwona papryka i pomidor
Wyjście – Zupa cebulowa, Papryka faszerowana, Lasagne wegetariańska, Stroganow z grzybami i Obiad oracza
Waffle 'n' Donuts
Kategoria sklepu z możliwością umieszczenia – możliwość umieszczenia > produkcja > fabryki
Koszt = 25 000 USD – Koszty utrzymania = 100 USD – Cykle na godzinę = 2 – koszt na godzinę = 2,5 USD
Pojemność – 8000L do 96000L
Składniki: mąka pełnoziarnista, cukier, masło, jajko, mąka, czekolada, olej roślinny, truskawka, mleko w butelkach, syrop glukozowy, pomarańcza i chili
Wyjście – gofr czekoladowy, gofr truskawkowy, pączek z kremem, pączek z lukrem i pączek pomarańczowo-korzenny
Mleczarnia
Kategoria sklepu z możliwością umieszczenia – możliwość umieszczenia > produkcja > fabryki
Koszt = 25 000 USD – Utrzymanie = 100 USD – Cykle na godzinę = 20 – koszt na godzinę = 1 USD
Pojemność – 10000L do 500000L
Wejście – jajko, mleko w butelce, olej roślinny, mąka, masło, cytryna, czosnek
Produkcja – serek śmietankowy, świeży makaron, majonez i śmietana. Możemy również produkować masło, ser, czekoladę, mozzarellę di bufala i mleko butelkowane.
Fabryka produkcji suchej
Kategoria sklepu z możliwością umieszczenia – możliwość umieszczenia > produkcja > fabryki
Koszt = 25 000 USD – Utrzymanie = 100 USD – Cykle na godzinę = 50 – koszt na godzinę = 1 USD
Pojemność – 25000L do 325000L
Wkład – buraki cukrowe, trzcina cukrowa, winogrona, pszenica, jęczmień, owies, sorgo, ryż długoziarnisty i ryż
Produkcja – mąka owsiana, mąka pszenna i mąka pełnoziarnista. Można również produkować mąkę, rodzynki, mąkę ryżową, cukier i chleb.
Fabryka produkcji płynów
Kategoria sklepu z możliwością umieszczenia – możliwość umieszczenia > produkcja > fabryki
Koszt = 25 000 USD – Utrzymanie = 100 USD – Cykle na godzinę = 44 – koszt na godzinę = 1 USD
Pojemność – 7500L do 120000L
Składniki: jęczmień, woda, kukurydza, soja, słonecznik, rzepak, oliwki, ryż długoziarnisty i ryż
Produkcja – ekstrakt słodowy jęczmienny, syrop glukozowy i olej roślinny. Można również produkować olej rzepakowy, oliwę z oliwek, ryżowy i słonecznikowy.
Szklarnia i sad
Kategoria sklepu z możliwością umieszczenia – możliwość umieszczenia > produkcja > szklarnie
Koszt = 25 000 USD – Koszty utrzymania = 30 USD – Cykle na godzinę = 132 – koszt na godzinę = 0,1 USD
Pojemność – 7500L do 250000L
Szklarnia, w której produkuje się ogórki, cebulę, paprykę czerwoną i szczypiorek. Można tam również produkować dziczyznę, a także oba rodzaje ryżu.
Nakład – obornik, nasiona i woda dla maksymalnej produkcji. Nawóz, nasiona i woda dla niższej dawki.
Sad, w którym rosną jabłka, cytryny i pomarańcze, może również dostarczać winogron i oliwek.
Wprowadź obornik i wodę, aby zmaksymalizować produkcję. Nawóz i woda, aby obniżyć dawkę.
Oba urządzenia posiadają blokadę pojawiania się palet, którą można aktywować, przechodząc przez nią. Można ją również opróżnić poprzez punkt rozładunkowy.
Wersje z punktem sprzedaży
Kategoria sklepu z możliwością umieszczenia – możliwość umieszczenia > produkcja > punkty sprzedaży
Koszt = 25 000 USD – Utrzymanie = 100 USD
Wszystkie wersje punktów sprzedaży działają jak normalne punkty sprzedaży w grze podstawowej.
Punkt zakupu hurtowego
Kategoria sklepu z możliwością umieszczenia – możliwość umieszczenia > budynki > kontenery
Koszt = 1000 USD – Utrzymanie = 0 USD
Zakup stacji dla mleczarni, produktów płynnych, produktów suchych, palet szklarniowych i sadowniczych.
Lets be having moo
