Fabryka Produkcji Nasion V1.0.0.0






Fabryka Produkcji Nasion V1.0.0.0
Fabryka Produkcji Nasion
– Kategoria: Obiekty produkcyjne
– Cena: 180 000 dolarów
– Utrzymanie dzienne: 150 USD
– Palety nasienne będą się rozrastać w 4 warstwach.
– Niewykorzystaną pszenicę, kukurydzę, jęczmień i owies można w razie potrzeby rozładować z silosu.
Zbiornik na płyn do zaprawiania nasion Lizard
– Kategoria: Zbiorniki paletowe
– Cena: 4500 dolarów
– Zaoszczędź kupując zbiorniki hurtowo!
– Przepisy:
– Zamówienia o standardowej prędkości: Koszt: 180 USD miesięcznie
– 150 jęczmienia + 10 płynu do zaprawiania nasion = 150 nasion.
– 150 płatków owsianych + 10 płynnego środka do zaprawiania nasion = 150 nasion.
– 150 nasion kukurydzy + 10 nasion płynu do zaprawiania nasion = 150 nasion.
– 150 ziaren pszenicy + 10 ml płynu do zaprawiania nasion = 150 nasion.
– Możesz również zwrócić się do zakładu produkcyjnego z prośbą o przyspieszenie realizacji zamówienia za dodatkową opłatą.
– Zamówienia ekspresowe: Koszt: 894 USD miesięcznie
– 150 jęczmienia + 10 płynu do zaprawiania nasion = 150 nasion.
– 150 płatków owsianych + 10 płynnego środka do zaprawiania nasion = 150 nasion.
– 150 nasion kukurydzy + 10 nasion płynu do zaprawiania nasion = 150 nasion.
– 150 ziaren pszenicy + 10 ml płynu do zaprawiania nasion = 150 nasion.
MackTrucker921
