Pakiet produkcyjny winogron v1.1.0.0







Pakiet produkcyjny winogron v1.1.0.0
Odkryj i skorzystaj z dodatkowych linii produkcyjnych powiązanych z uprawą winorośli. Będziesz mógł produkować pyszny, wysokiej jakości sok winogronowy, musujący, a nawet winogrona stołowe, którymi będziesz się delektować.
Dziennik zmian 1.1.0.0
– Naprawiono wiele kolizji między scenerią a budynkami
– Dodano efekty zimowe do kilku budynków w następujących lokalizacjach: duża fabryka winogron, duża europejska fabryka winogron, średnia europejska fabryka winogron, europejska tłocznia oleju, europejska rozlewnia, zakład krawiecki, europejski rynek
– Dodano znikanie elementów scenerii w zimie dla następujących budynków: duża europejska fabryka winogron, średnia europejska fabryka winogron, europejska rozlewnia, europejska marka-
Ale to nie wszystko, ponieważ z pestek winogron można wyprodukować również olej z pestek winogron.
Moszcz winogronowy również się nie marnuje, możesz więc wykorzystać go jako imitację skórki winogronowej lub nawóz.
Prawie wszystkie budynki są dostępne w stylu południowoeuropejskim lub bardziej konwencjonalnym, aby pasowały do każdego otoczenia. Koszty produkcji i zakupu są identyczne.
Dostępne punkty sprzedaży będą akceptować wszystkie produkty w modzie, a także te z gry i innych modów, pod warunkiem, że produkty zostały skategoryzowane.
Baw się dobrze grając i dbaj o swoje winorośle!
Fabryki winorośli:
Koszt zakupu: 200 000 dolarów
Koszt dzienny: 120 $
Pojemność magazynu:
– Winogrona: 150 000l
– Rodzynki sułtańskie: 60 000 l
– Winogrona stołowe: 60 000l
– Sok winogronowy: 60 000 l
– Sok winogronowy bez opakowania: 60 000 l
– Pestki winogron: 30 000 l
– Moszcz winogronowy: 150 000 l
Szybkość i koszt produkcji:
– Rodzynki: 14400 cykli/miesiąc, koszt: 24$/miesiąc
– Winogrona stołowe: 14400 cykli/miesiąc, koszt: 72$/miesiąc
– Sok winogronowy bez opakowania: 4800 cykli/miesiąc, koszt: 72$/miesiąc
– Sok winogronowy: 4800 cykli/miesiąc, koszt: 360$/miesiąc
Młyny olejowe:
Koszt zakupu: 80 000 $
Koszt dzienny: 60$
Pojemność magazynu:
– Słonecznik: 144 000l
– Rzepak: 144 000l
– Oliwki: 72 000l
– Ryż: 72 000l
– Ryż długoziarnisty: 144 000 l
– Pestki winogron: 72 000 l
– Olej słonecznikowy: 50 000l
– Olej rzepakowy: 50 000l
– Oliwa z oliwek: 50 000l
– Olej ryżowy: 50 000 l
– Olej z pestek winogron: 50 000 l
Szybkość i koszt produkcji:
– Olej słonecznikowy: 96 cykli/miesiąc, koszt: 60$/miesiąc
– Olej rzepakowy: 96 cykli/miesiąc, koszt: 60$/miesiąc
– Oliwa z oliwek: 96 cykli/miesiąc, koszt: 60$/miesiąc
– Olej ryżowy: 96 cykli/miesiąc, koszt: 60$/miesiąc
– Olej z pestek winogron: 96 cykli/miesiąc, koszt: 60$/miesiąc
Targi rolnicze:
Możliwość sprzedaży produktów modowych oprócz produktów tradycyjnych. Należy pamiętać, że te punkty sprzedaży będą mogły również sprzedawać wszystkie produkty innych modów, o ile zostały one skategoryzowane.
Koszt zakupu: 55 000 $
Koszt dzienny: 30$
Spółdzielnia – Rozlewnia:
Koszt zakupu: 200 000 dolarów
Koszt dzienny: 80 $
Pojemność magazynu:
– Sok winogronowy bez opakowania: 100 000 l
– Sok winogronowy premium 100 000l
– Sok winogronowy musujący 100 000l
Szybkość i koszt produkcji:
– Sok winogronowy premium: 96 cykli/miesiąc, koszt: 240$/miesiąc
– Sok winogronowy musujący: 96 cykli/miesiąc, koszt: 240$/miesiąc
Przędzalnia:
Koszt zakupu: 60 000 dolarów
Koszt dzienny: 40$
Pojemność magazynu:
– Wełna: 45 000l
– Bawełna: 45 000l
– Moszcz winogronowy: 45 000l
– Poliester z recyklingu i poliuretan: 45 000 l
– Materiał: 5000l
– Imitacja skóry winogronowej: 50,00l
Szybkość i koszt produkcji:
– Materiał (wełna): 2160 cykli/miesiąc, koszt: 120$/miesiąc
– Materiał (bawełna): 1440 cykli/miesiąc, koszt: 120$/miesiąc
– Imitacja skóry winogronowej: 2160 cykli/miesiąc, koszt: 120$/miesiąc
Krawiec:
Koszt zakupu: 100 000 dolarów
Koszt dzienny: 50$
Pojemność magazynu:
– Materiał: 32 000l
– Imitacja skóry winogronowej: 32 000l
– Odzież: 8000l
– Buty: 8000l
– Pasy: 8000l
Szybkość i koszt produkcji:
– Odzież: 2880 cykli/miesiąc, koszt: 240$/miesiąc
– Buty: 2880 cykli/miesiąc, koszt: 240$/miesiąc
– Paski: 2880 cykli/miesiąc, koszt: 240$/miesiąc
Produkcja nawozów:
Koszt zakupu: 40 000 dolarów
Koszt dzienny: 20$
Pojemność magazynu:
– Moszcz winogronowy: 150 000 l
– Nawóz stały: 150 000 l
– Obornik: 150 000l
Szybkość i koszt produkcji:
– Nawóz stały: 240 cykli/miesiąc, koszt: 120$/miesiąc
– Obornik: 240 cykli/miesiąc, koszt: 72$/miesiąc
Tankowiec MKS8:
Koszt zakupu: 25 000 dolarów
Pojemność: 8000l
Tankowiec MKS32:
Koszt zakupu: 75 000 dolarów
Pojemność: 32 000 l
Chenben
